Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum

Výsledková listina Otvorených majstrovstiev školy v plávaní

Memoriál Klaudie Hockovej (13.06.2019)

Základná škola, Konštantínova 1751/64, Stropkov

Kategória 3. – 4. roč.

Disciplína: 25 m kraul

1.Markus Marinica Prešov 18,64
2.Tymek Turek Jaslo 19,59
3.Adrián Burza Prešov 20,17
4.Adam Broda Prešov 20,49
5.Maximilián Tóth Prešov 21,32
6.Gabriel Madej Jaslo 21,71
7.Martin Jurašek Prešov 22,21
8.Samuel Šak Stropkov 23,15
9.Boris Alexik Stropkov 23,96
10.Šimon Rybčak Stropkov 23,98
11.Richard Fečo Stropkov 24,48
12.Alexander Kasarda Stropkov 24,68
13.Zdenek Zakopal Bardejov 25,35
13.Norbert Vendeľ Stropkov 25,35
15.Ľuboš Sakara Stropkov 26,09
16.Jozef Sakara Stropkov 26,21
17.Róbert Gula Bardejov 28,44
18.Juraj Bezecný Stropkov 28,58
1.Karolína Kováčová Prešov 17,25
2.Oliwia Wojtunik Jaslo 18,34
3.Zoja Žofajova Bardejov 19,07
4.Klaudia Gorunová Bardejov 19.43
5.Kamila Jarecká Jaslo 20,06
6.Sabina Szydlo Jaslo 20,59
7.Alexandra Oľhová Prešov 21,29
8.Timea Lukáčová Prešov 21,38
9.Liana Ladvenicová Prešov 22,71
10.Katarína Kočišová Prešov 22,79
11.Soňa Šebejová Prešov 23,02
12.Kvetoslava Sopková Prešov 23,91
13.Magdalena Čaklošová Stropkov 24,09
14.Nikol Knapová Bardejov 24,30
15.Karolina Mroczka Jaslo 24,74
16.Laura Petrušková Stropkov 25,01
17.Tamara Ředinová Prešov 25,09
18.Nikola Hyrjová Prešov 26,08
19.Emma Vatehová Bardejov 27,37
20.Klaudia Findišová Bardejov 36,13

Disciplína: 25 m prsia

1.Martin Halas Prešov 19,07
2.Adrián Burza Prešov 24,93
3.Juraj Bezecný Stropkov 26,84
4.Alexander Kasarda Stropkov 27,14
5.Jozef Sakara Stropkov 27,71
6.Jakub Jura Prešov 28,24
7.Norbert Vendeľ Stropkov 28,79
8.Zdeňek Zakopal Bardejov 29,13
9.Samuel Šimko Prešov 29,18
10.Maximilián Tóth Prešov 29,45
11.Gabriel Madej Jaslo 30,25
12.Adan Gubač Prešov 30,77
13.Ľuboš Sakara Stropkov 31,40
14.Adam Madzin Stropkov 38,95
1.Karolína Kováčová Prešov 25,28
2.Liana Ladvenicová Prešov 26,17
3.Klaudia Gorunová Bardejov 26,58
4.Magdalena Čaklošová Stropkov 28,22
5.Sabina Szydlo Jaslo 29,98
6.Nina Šofránková Prešov 30,27
7.Sofia Hnatová Prešov 30,75
8.Laura Petrušková Stropkov 31,17
9.Nikola Hyrjová Prešov 31,27
10.Karolina Mroczka Jaslo 31,30
11.Jana Jurčišinová Stropkov 32,19
12.Hana Hybelová Stropkov 32,42
13.Emma Vatehová Bardejov 34,28
14.Klaudia Findišova Bardejov 35,31
15.Hannah Hančáková Stropkov 36,58
16.Lívia Ondková Bardejov 44,79

Disciplína: 25 m znak

1.Martin Halas Prešov 18,65
2.Samuel Šimko Prešov 22,00
3.Martin Jurašek Prešov 22,26
4.Jakub Jura Prešov 23,91
5.Adam Broda Prešov 24,17
6.Boris Alexik Stropkov 24,23
7.Adam Madzin Stropkov 25,68
8.Róbert Gula Bardejov 25,82
9.Markus Marinica Prešov 27,16
10.Adam Gubáč Prešov 27,35
11.Šimon Rybčák Stropkov 27,70
12.Richard Fečo Stropkov 27,94
13.Samuel Šak Stropkov 28,60
14.Tymek Turek Jaslo 29,13
1.Kamila Jarecka Jaslo 21,09
2.Oliwia Wojtunik Jaslo 22,47
3.Zoja Žofajova Bardejov 22,91
4.Tamara Ředinová Prešov 23,00
5.Kvetka Sopková Prešov 23,16
6.Timea Lukáčová Prešov 24,27
7.Soňa Šebejová Prešov 25,06
8.Katarína Kočišová Prešov 25,41
9.Alexandra Oľhová Prešov 25,84
10.Nikol Knapová Bardejov 26,53
11.Karin Raclavská Prešov 26,66
12.Nina Šofránková Prešov 28,53
13.Sofia Hnatová Prešov 28,63
14.Jana Jurčišinová Stropkov 29,00
15.Patricia Kostelníková Prešov 29,74
16.Hana Hybelová Stropkov 29,82
17.Hannah Hančáková Stropkov 33,44
18.Lívia Ondková Bardejov 33,73

Disciplína: štafeta 4×25

1.Prešov A 1:17:97
2.Jaslo 1:23:30
3.Prešov B 1:33:06
4.Stropkov 1:38:63
5.Prešov C 1:42:16
6.Bardejov 1:49:21

Kategória: 5. – 6. roč.

Disciplína: 25 m kraul

1.Florián Hric Stropkov 14,96
2.Dávid Repka Prešov 15,44
3.Matej Krajňak Prešov 15,60
4.Dawid Szcepanik Jaslo 15,68
5.Gregor Hybel Stropkov 15,85
6.Hubert Matiaszewski Jaslo 16,37
7.Daniel Dankovič Prešov 16,72
8.Nikolas Lipták Prešov 17,00
9.Martin Gombár Stropkov 17,47
10.Viliám Tóth Prešov 18,40
11.Jakub Jankanič Stropkov 18,81
12.Šimon Mráz Prešov 18,86
13.Tomáš Škublik Stropkov 19,28
14.Oliver Zápotocký Stropkov 21,36
15.Jozef Petruňko Stropkov 25,41
16.Roman Palidrab Stropkov 27,31
1.Eliška Mičková Prešov 15,59
2.Karolina Furmanek Jaslo 15,79
3.Zuzanna Kasowicz Jaslo 16,84
4.Ema Slivková Stropkov 17,32
5.Miroslava Čaklošová Stropkov 17,91
6.Zuzanna Petlak Jaslo 18,01
7.Emilia Pisz Jaslo 18,10
8.Alexandra Knapová Prešov 19,23
9.Martina Knapová Prešov 19,32
10.Sára Lehocká Stropkov 21,39
11.Sára Šafránková Stropkov 22,21
12.Sofia Vašková Stropkov 23,63
13.Katarína Prusáková Stropkov 25,61
14.Petra Homoľová Stropkov 27,81

Disciplína: 50 m kraul

1.Florián Hric Stropkov 34,50
2.Filip Bernár Bardejov 34,97
3.Gregor Hybel Stropkov 35,34
4.Matej Krajňak Prešov 35,49
5.Daniel Dankovič Prešov 35,62
6.Dávid Repka Prešov 36,37
7.Dawid Scepanik Jaslo 38,01
8.Nikolas Lipták Prešov 39,18
9.Patrik Tokarčík Bardejov 39,28
10.Bartek Kosiba Jaslo 41,14
11.Viliám Tóth Prešov 41,46
12.Jakub Jankovič Stropkov 42,16
13.Stanislav Chmurovic Bardejov 42,24
14.Tomáš Sliva Bardejov 43,56
15.Šimon Mráz Prešov 43,98
16.Lukáš Kost Bardejov 44,52
17.Jiři Koška Bardejov 48,78
18.Roland Cura Bardejov 52,76
19.Viliám Čupa Bardejov 55,32
20.Gregor Hankovsky Bardejov 59,91
21.Marek Krišš Bardejov 1,03,88
22.Adrián Hiščár Bardejov 1,09,27
23.Kristián Oravec Bardejov 1,10,18
24.Matúš Hovanec Bardejov 1,13,58
1.Eliška Mičková Prešov 35,28
2.Karolina Furmanek Jaslo 37,63
3.Ema Slivková Stropkov 40,05
4.Barbora Jakubová Prešov 41,00
5.Zuzanna Petlak Jaslo 44,13
6.Katarína Hopková Bardejov 47,32
7.Alexandra Knapová Prešov 48,28
8.Martina Knapová Prešov 48,93
9.Lea Džambová Bardejov 50,64
10.Tamara Varešinská Bardejov 58,05
11.Petra Homoľová Stropkov 1,00,16
12.Adela Kukulská Bardejov 1,00,41
13.Katarína Prusáková Stropkov 1,04,34

Disciplína: 50 m prsia

1.Matej Krajňak Prešov 46,34
2.Filip Bednár Bardejov 48,30
3.Gregor Hybel Stropkov 50,44
4.David Szcepanik Jaslo 50,84
5.Nikolas Lipták Prešov 52,00
6.Tomáš Sliva Bardejov 52,16
7.Hubert Matiaszewski Jaslo 52,16
8.Tomáš Škublik Stropkov 54,33
9.Šimon Mráz Prešov 54,47
10.Oliver Zápotocký Stropkov 55,18
11.Jozef Petruňko Stropkov 58,37
12.Roman Palidrab Stropkov 1,01,23
Viliam Čupa Bardejov D
Lukáš Kost Bardejov D
Roland Cura Bardejov D
1.Eliška Mičková Prešov 45,98
2.Lea Dzambová Bardejov 48,61
3.Karolina Furmanek Jaslo 48,96
4.Ema Slivková Stropkov 49,89
5.Mirka Čaklošová Stropkov 50,48
6.Barbora Jakubová Prešov 50,80
7.Zuzanna Kasowicz Jaslo 51,37
8.Emilia Pisz Jaslo 51,88
9.Adela Kukulská Bardejov 56,32
10.Lenka Janíková Bardejov 56,48
11.Tamara Varešinská Bardejov 56,67
12.Petra Homoľová Stropkov 58,12
13.Katarína Prusáková Stropkov 1,00,13
14.Martina Knapová Prešov 1,01,63
15.Sara Šafránková Stropkov 1,02,50
16.Daniela Jurkaninová Bardejov 1,02,67
17.Tamara Gulová Bardejov 1,09,83
Karolína Petrišáková Bardejov D

Disciplína: 50 m znak

1.Florián Hric Stropkov 38,79
2.Dávid Repka Prešov 41,82
3.Daniel Dankovič Prešov 42,24
4.Hubert Matiaszewsky Jaslo 43,02
5.Tomáš Škublik Stropkov 43,93
6.Martin Gombar Stropkov 46,59
7.Jakub Jankanič Stropkov 49,16
8.Viliám Tóth Prešov 49,54
9.Patrik Tokarčík Bardejov 49,58
10.Jiři Koška Bardejov 55,54
11.Roman Palidrab Stropkov 1,04,75
1.Zuzanna Kasowicz Jaslo 46,69
2.Katarína Hopková Bardejov 48,70
3.Mirka čaklošová Stropkov 49,32
4.Zuzanna Petlak Jaslo 50,05
5.Alexandra Knapová Prešov 52,99
6.Sara Lehocká Stropkov 56,21
7.Sofia Vašková Stropkov 59,09
8.Tamara Gulová Bardejov 1,00,45

Disciplína: štafeta 4×50 m

1.Prešov A 2,29,35
2.Stropkov 2,31,02
3.Jaslo 2,33,41
5.Bardejov 2,51,44
5.Prešov B 2,54,86

Kategória: 7. – 9. roč.

Disciplína: 25 m kraul

1.Tomáš Jakub Prešov 12,37
2.Martin Jevočin Stropkov 12,62
3.Dávid Viet Stropkov 13,29
4.Martin Baluďanský Stropkov 13,62
5.Filip Poliak Stropkov 13,67
6.Pavol Džopko Stropkov 14,03
7.Martin Madzin Stropkov 14,11
8.Przemyslav Stepek Jaslo 14,15
9.Piotr Jarecki Jaslo 14,16
10.Boris Kizák Stropkov 14,18
11.Samuel Foriš Prešov 14,32
12.Norbert Antoš Stropkov 14,41
13.Matej Cigan Stropkov 14,59
14.Jakub Mroczka Jaslo 16,49
15.Matúš Prusák Stropkov 18,64
1.Roksana Ciborowska Jaslo 15,04
2.Magda Oprzadek Jaslo 15,44
3.Anna Jarecka Jaslo 15,91
4.Sofia Bodnárová Stropkov 16,09
5.Nikola Macejová Prešov 16,52
6.Soňa Semanová Prešov 16,73
7.Simona Štefánková Prešov 17,19
8.Alžbeta Rybčáková Stropkov 18,00
9.Ema Doležálová Prešov 20,38

Disciplína: 100 m kraul

1.Martin Jevočin Stropkov 1,07,52
2.Piotr Jarecki Jaslo 1,08,46
3.Martin Madzin Stropkov 1,09,18
4.Pavol Džopko Stropkov 1,09,50
5.Przemyslav Stepek Jaslo 1,11,20
6.Dávid Viet Stropkov 1,12,57
7.Tomáš Jakub Prešov 1,14,63
8.Boris Kozák Stropkov 1,15,96
9.Norbert Antoš Stropkov 1,16,53
10.Filip Poliak Stropkov 1,16,89
11.Matej Cigan Stropkov 1,17,41
12.Samuel Foriš Prešov 1,18,95
13.Samuel Sliva Bardejov 1,30,84
14.Jakub Mroczka Jaslo 1,34,35
15.Tomáš Jursčák Bardejov 1,39,08
16.Ján Kimák Bardejov 1,40,77
Marián Ferenc Bardejov D
Šimon Kolcun Stropkov 1,06,03 mimo konk.
Peter Vidiščák Stropkov 1,09,78 mimo konk.
1.Kristína Krajňáková Prešov 1,02,88
2.Roksana Ciborovska Jaslo 1,19,13
3.Anna Jarecka Jaslo 1,24,89
4.Michaela Hegedušová Prešov 1,27,74
5.Simona Štefánková Prešov 1,29,34
6.Nikola Macejová Prešov 1,29,70
7.Soňa Semanová Prešov 1,30,09
8.Sofia Bodnárová Stropkov 1,32,57
9.Ema Doležálová Prešov 1,45,78

Disciplína: 100 m prsia

1.Dávid Viet Stropkov 1,27,05
2.Martin Madzin Stropkov 1,27,31
3.Piotr Jarecki Jaslo 1,29,45
4.Martin Baluďanský Stropkov 1,30,23
5.Tomáš Jakub Prešov 1,31,04
6.Boris Kizák Stropkov 1,31,37
7.Filip Poliak Stropkov 1,32,85
8.Samuel Foriš Prešov 1,38,44
9.Boris Desák Bardejov 1,41,58
10.Samuel Sliva Bardejov 1,43,60
11.Matúš Prusák Stropkov 1,44,44
12.Marko Hegeduš Prešov 2,09,43
Šimon Kolcun Stropkov 1,26,92 mimo konk.
1.Kristína Krajňáková Prešov 1,23,82
2.Nikola Macejová Prešov 1,38,49
3.Simona Štefánková Prešov 1,43,62
4.Michaela Hegedušová Prešov 1,43,80
5.Sofia Bodnárová Stropkov 1,47,68
6.Soňa Semanová Prešov 1,50,11
7.Alžbeta Rybčáková Stropkov 2,04,20
8.Ema Doležálová Prešov 2,09,45

Disciplína: 100 m znak

1.Pavol Džopko Stropkov 1,18,76
2.Martin Jevočin Stropkov 1,19,93
3.Matej Cigan Stropkov 1,25,23
4.Norbert Antoš Stropkov 1,27,07
5.Erik Malík Prešov 1,31,35
6.Martin Baluďanský Stropkov 1,33,05
7.Ján Kimák Bardejov 1,47,32
Peter Vidiščák Stropkov 1,21,08 mimo konk.
1.Magda Oprzadek Jaslo 1,26,48
Timea Mochnacká Bardejov D

Disciplína: štafeta 4×50 m

1.Prešov A 2,15,10
2.Stropkov 2,15,64
3.Jaslo 2,16,80
4.Prešov B 2,39,18

Kategória: SŠ

Disciplína: 25 m kraul

1.Šimon Kolcun Stropkov 12,36
2.Peter Vidiščák Stropkov 13,19
Alan Ciborowski Jaslo D

Kategória: open

Disciplína: 100 m polohovka

1.Šimon Kolcun Stropkov 1,09,75
2.Alan Ciborowski Jaslo 1,13,12
3.Martin Madzin Stropkov 1,17,58
4.Martin Jevočin Stropkov 1,19,65
5.Peter Vidiščák Stropkov 1,20,04
6.Matej Cigan Stropkov 1,23,29
7.Pavol Džopko Stropkov 1,23,41
8.Martin Halas Prešov 1,25,84
9.Florián Hric Stropkov 1,30,94
10.Daniel Dankovič Prešov 1,31,05
11.Erik Malík Prešov 1,32,04
12.Matej Krajňak Prešov 1,35,92
Marko Hegeduš Prešov D
1.Kristína Krajňáková Prešov 1,13,54
2.Roksana Ciborowska Jaslo 1,26,13
3.Eliška Mičková Prešov 1,29,28
4.Michaela Hegedušová Prešov 1,36,55
Facebook
Twitter
Email

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Print
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter