Stolný tenis 4/2008

Stolný tenis – V. liga

Brusničania aj po zaváhaní na čele
V uplynulý piatok pokračovalo kompletné 13. kolo medziokresnej
stolnotenisovej súťaže. Aj v tomto kole, tak ako v predošlom, sa
prekvapenie zrodilo na úkor favorizovanej Brusnice, ktorá utrpela prvú prehru
v doterajšom priebehu súťaže v Lužanoch. Druhú remízu za sebou
v odvetnej časti si pripísala Oľšavka, ktorá remizovala s Čabou.
Jednoznačné víťazstvo získala Svidnička. Breznica a Centrum D potvrdili
svoje postavenie v tabuľke a s prehľadom zvíťazili na stoloch svojich
hostiteľov. V derby dvoch svidníckych „céčiek“ vyšlo lepšie pre
Centrum.
Brusnica B Čaba – Oľšavka 9:9
Body: Šafranko Joz. 3; Palej, Antoš a Šafranko J. po 2 –
Harvilko 4,5; Grešlik 2,5; Mulik 1,5; Pašeň 0,5.
Svidnička – Lužany C 17:1
Body: Noga T. a Vasilenko po 4,5; Serafin a Nogová po 4 –
Gdovin S. a Cigan J. po 0,5.
Bokša – ŠK Centrum Svidník D 4:14
Body: Bedruň J. 2; Bedruň B. a Tvrdík po 1 – Kurečková
a Michalič po 4,5; Baran J. a Magdziak po 2,5.
Staškovce – Breznica 6:12
Body: Maliňak M. a Michľovič po 2,5; Homza 1 –
Štefanišin 4,5; Goč ml. 3,5; Štelmach a Goč st. po 2.
ŠK Centrum Svidník C – ZŠ Karpatská Svidník C 12:6
Body: Kurečko 4,5; Štefanco 3,5; Dudáš 3; Feckanin 1 –
Jurko 3,5; Kostelník 1,5; Čuma 1.
Lužany B – Brusnica 11:7
Body: Gdovin a Kočiš S. po 3,5; Sulinský 2,5; Cigan 1,5 –
Antoš M. a Fečko po 3; Antoš J. 1.

Tabuľka V. liga

1. Brusnica 13 11 1 1 163:71 36
2. Breznica 13 11 1 1 163:71 36
3. Oľšavka 13 9 2 2 146:88 33
4. ŠK Centrum Svidník D 13 9 2 2 150:84 33
5. Lužany B 13 8 0 5 137:97 29
6. Brusnica B Čaba 13 7 1 5 129:105 28
7. ŠK Centrum Svidník C 13 6 1 6 119:115 27
8. Bokša 13 6 0 7 121:103 25
9. Svidnička 13 4 0 9 119:115 21
10. Staškovce 13 2 0 11 85:149 17
11. ZŠ Karpatská Svidník C 13 2 0 11 60:174 17
12. Lužany C 13 0 0 13 27:207 13

Úspešnosť hráčov V. ligy po prvej polovici

Meno Priezvisko Oddiel Výhry – Odohrané zápasy
1. Jozef Štefanišin (STO Breznica) 39 – 44, Jozef Šafranko (Brusnica B
Čaba) 39 – 44
3. Darina Kurečková (ŠK Centrum Svidník D) 38 – 38
4. Jozef Goč ml. (STO Breznica) 36 – 44
5. Ján Antoš (STO Brusnica A) 32 – 43
6. Jozef Bedruň (STO Bokša) 30 – 44
7. Jozef Pašeň (ŠK STOP Olšavka) 28 – 37, Marián Harvilko (ŠK STOP
Olšavka) 28 – 37, Ľubomír Antoš (STO Breznica) 28 – 43
10. Miroslav Kurečko (ŠK Centrum Svidník C) 27 – 40, Ondrej Mulik (ŠK
STOP Olšavka) 27 – 35, Marián Šteľmach (STO Breznica) 27 – 44, Michal
Antoš (STO Brusnica A) 27 – 29
14. Peter Štefanco (ŠK Centrum Svidník) 26 – 40
15. Marián Gdovin (TJ Štart Lužany B) 25 – 39, Stanislav Kočiš (TJ
Štart Lužany B) 25 – 35
17. Martin Michalič (ŠK Centrum Svidník D) 24 – 40
18. Vladimír Noga (STO Svidnička) 23 – 40, Juraj Antoš (Brusnica B Čaba)
23 – 40, Martin Maliňák (ŠM Staškovce) 23 – 44
21. Peter Sulinský (TJ Štart Lužany B) 22 – 39, Michal Fečko (STO
Brusnica) 22 – 33
23. Bohuš Bedruň (STO Bokša) 21 – 36
24. Darius Magdziak (ŠK Centrum Svidník D) 20 – 35, Vladimír Vasilenko
(STO Svidnička) 20 – 40, Jozef Kozák (STO Svidnička) 20 – 40, Michal
Grešlik (STO STOP Olšavka) 20 – 30
28. Marián Bujdoš (STO Bokša) 19 – 40
29. Ján Šafranko (Brusnica B Čaba) 18 – 42
30. Jakub Baran (ŠK Centrum Svidník D) 17 – 37, Slavomír Palej (Brusnica
B Čaba) 17 – 37, Miroslav Cigan (TJ Štart Lužany B) 17 – 32, Juraj
Jurko (ZŠ Karpatská Svidník C) 17 – 28
34. Jozef Goč st. (STO Breznica) 16 – 32
35. Andrej Dudáš (ŠK Centrum Svidník) 15 – 39, Ján Homza (ŠM
Staškovce) 15 – 44
37. Miron Soľanka (STO Svidnička) 13 – 28
38. Erik Tomko (TJ Štart Lužany C) 11 – 40, Matej Baran (ŠK Centrum
Svidník D) 11 – 22, Branislav Smoliga (STO Bokša) 11 – 18
41. Vladislav Michľovič (ŠM Staškovce) 9 – 12
42. Mikuláš Vasiľ (ŠK Centrum Svidník C) 8 – 12, Michal Kosť (ŠK
Centrum Svidník C) 8 – 12
44. Veronika Nogová (STO Svidnička) 7 – 14, Michal Kostelník (ZŠ
Karpatská Svidník C) 7 – 36, Jozef Kuriľak ml. (STO Breznica) 7 – 12,
Ľubomír Calko (STO Brusnica) 7 – 13
48. Vladimír Chudik (ZŠ Karpatská Svidník C) 6 – 36, Peter Gojdič (ŠM
Staškovce) 6 – 8
50. Pavol Rozkoš (TJ Štart Lužany) 5 – 13, Marián Harmada (STO STOP
Olšavka) 5 – 33, Jaroslav Hutňan (ZŠ Karpatská Svidník) 5 – 25
53. Michal Mitruška (ŠM Staškovce) 4 – 32, Vasiľ Štefanco (ŠM
Staškovce) 4 – 12, Slavomír Gdovin (TJ Štart Lužany C) 4 – 28, Ján
Salnický (STO Brusnica) 4 – 19
57. Zdenek Zelenka (ŠK Centrum Svidník) 3 – 8, Miloš Homza (ŠM
Staškovce) 3 – 8, Rastislav Maliňák (ŠM Staškovce) 3 – 8, Vladislav
Sluk (ZŠ Karpatská Svidník C) 3 – 3, Tomáš Dubec (ZŠ Karpatská
Svidník C) 3 – 4, Patrik Čuma (ZŠ Karpatská Svidník C) 3 – 17
63. Patrik Palko (ŠK Centrum Svidník C) 2 – 18
64. Ľuboš Kočiš (TJ Štart Lužany) 1 – 8, Ján Cigán (TJ Štart
Lužany) 1 – 20, Michal Serafín (STO Svidnička) 1 – 6, Daniel Kimák
(ZŠ Karpatská Svidník C) 1 – 8
68. Miroslava Kavuľová (ZŠ Karpatská Svidník C) 0 – 12, Jozef Čabala
(Brusnica B Čaba) 0 – 9, Miloš Tupy (ŠM Staškovce) 0 – 4, Marián
Maliňák (ŠM Staškovce) 0 – 4, Ľubomír Lažo (ŠK Centrum Svidník D)
0 – 2, Jozef Feckanin (ŠK Centrum Svidník C) 0 – 1, Miroslav Čorba (TJ
Štart Lužany C) 0 – 2, Martin Cigan (TJ Štart Lužany C) 0 – 42, Milan
Čabala (TJ Štart Lužany C) 0 – 16, Milan Gdovin (TJ Štart Lužany C)
0 – 8, Miroslav Kaňuch (TJ Štart Lužany C) 0 – 8, Ján Kaňuch (TJ
Štart Lužany C) 0 – 8

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Zdieľať

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on print
Print
Share on email
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter