Spoza zelených stolov 48/2011

<p>STOP Oľšavka – TJ Radoma 16:2 (Pašeň, Milik po 4,5;
Grešlik 3,5; Harvilko 3; Forint 0,5 – Radomsky, Tchurik po 1)
ŠŠK Centrál Svidník „E“ -STO Brusnica 11:7 (Dudáš
3,5; Kosár, Petrík, Lažo po 2,5 – M. Antoš 3; J. J. Antoš 2; Ľ. Antoš,
Palej po 1)
TJ ŠM Staškovce – Veterán Stropkov 13:5 (Michľovič 4,5;
Martin Maliňak 3,5; Marian Maliňak 2,5; Homza 1,5; Zavacky 1 – Mihok,
žanony po 2; Homoľa 1)
STO Svidnička – STMK Stropkov „C“ Bokša 11:7 (T. Noga
4,5; Kosť 2,5; Kozak, Vl. Noga po 2 -J. Bedruň 3,5; Smalik 3; B. Bedruň
0,5)
STMK Stropkov „D“ Tisinec – JMC Lužany pri Topli „B
1:17
(Bunda 1- Sulinsky , J. Kočiš, Ľ. Kočiš po 4,5; Sabol
3,5)
ŠŠK Centrál Svidník„D“ – JMC Lužany pri Topli „C“
17:1
(Baran, Kostelník, Štefanco po 4,5; Palko 3,5 – Rozkoš 1)
ŠK Bokša.- GS Vyšný Hrabovec 9:9 (P. Senaj 3,5; Skala, T.
Senaj po 2; Mitruška 1; Rys 0,5 – Goč ml. 4,5; Goč st. 3,5; T. Bičej
1)
V deviatom kole , ktoré je na programe 02.12.2011(piatok) o 1730 hod
sa stretnú:

TJ Radoma – ŠŠK Centrál Svidník „E“; GS Vyšný Hrabovec -TJ ŠM
Staškovce ; JMC Lužany pri Topli „B – STO Svidnička ; STMK Stropkov
„C“ Bokša – ŠŠK Centrál Svidník„D“; STO Brusnica -STMK Stropkov
„D“ Tisinec;
03.12.2011 o 1730 hod. JMC Lužany pri Topli „C“ –
ŠK Bokša.
03.12.2011 o 1800 hod. Veterán Stropkov – STOP
Oľšavka
-ku-

Tabuľka

1. Svidnička 8 7 1 0 114:30 23
2. ŠŠK Centrál Svidník „D“ 8 6 1 1 108:36 21
3. ŠM Staškovce 8 5 3 0 94:50 21
4. ŠŠK Centrál Svidník „E“ 8 5 2 1 85:59 20
5. Brusnica 8 6 0 2 82:62 19
6. JMC Lužany pri Topli „B“ 8 5 0 3 93:51 18
7. Stropkov „C“ Bokša 8 4 1 3 80:64 17
8. GS V. Hrabovec 8 3 1 4 74 :70 15
9. STOP Oľšavka 8 3 1 4 73:71 15
10. ŠK Bokša 8 3 1 4 60:84 15
11.Stropkov „D“ Tisinec 8 1 1 6 37:107 11
12. Veterán Stropkov 8 1 0 7 41:103 10
13. TJ Radoma 8 0 1 7 35:109 9
14. JMC Lužany „C“ 8 0 1 7 32:112 9

III. liga skupina SEVEROVÝCHOD

Pôvodne plánované stretnutie vonku odohrali stropkovskí stolní tenisti
kvôli poruche s kúrením v Belej nad Cirochou napokon na domácej palubovke.
V nedeľu predpoludním však výhodu domáceho prostredia nedokázali využiť
a opäť smoliarsky prehrali, keď doplácali na závery rozhodujúcich piatych
setov.
Výsledok: ŠK Orion Belá nad Cirochou – STMK Stropkov
A 11:7 (Stolárik 3,5; Bunda Pavol a Fiľarský po 1,5; Kočiš 0,5)

IV. liga ŠARIŠSKO – DUKELSKÁ

Štvrtoligové béčko cestovalo v nedeľu do Bzenova, kde na skúsený tím
nestačili a domácim podľahli v pomere 14:4. Po jednom bode za Stropkov
zaznamenali Hrušč, Malina, Kapa a Timan.
V nasledujúcom kole privítajú oba stropkovské tímy súperov z Bardejova.
Áčko nastúpi proti lídrovi 3.ligy Bardejovu B a béčko proti Bardejovu D.
Zápasy sa odohrajú v nedeľu 4. decembra o o 10.00 hod.

II. liga starší žiaci skupina VÝCHOD

15. novembra odohralo žiacke družstvo v Bracovciach turnaj, kde sa
stretli so ZŠ Klenová a OKST Bracovce.
Výsledky: Klenová – Stropkov 6:4 (Regrút 3; Adamica 1).
Bracovce – Stropkov 6:4 (Regrút 2; Adamica a Leško po 1). Nasledujúce kolo
pokračuje ďalším turnajovým spôsobom tentokrát v Stropkove. Domáci
budú hostiť tímy ŠKST Zemplínske Hámre a ŠK Orion Belá nad Cirochou.
Zápasy sa odohrajú v sobotu 28. januára 2012 o 9.00 hod. v telocvični
III.ZŠ v Stropkove.
-stmk-

Tabuľka

1. MSTK Sabinov 3 3 0 0 0 82:17 26:4 9
2. MŠK VSTK Vranov B 3 3 0 0 0 77:30 25:5 9
3. OKST Bracovce 3 2 1 0 0 77:31 22:8 8
4. ZŠ Klenová 3 2 1 0 0 65:40 20:10 8
5. STJ Družba Bardejov 3 2 0 1 0 74:31 21:9 7
6. STK Brezovica 3 2 0 1 0 55:48 16:14 7
7. ZŠ Sibírska Prešov 3 1 0 2 0 50:51 15:15 5
8.ŠK Orion Belá n/C 3 1 0 2 0 48:57 14:16 5
9. STMK Stropkov 3 1 0 2 0 43:66 10:20 5
10. ŠKST Zempl.Hámre 3 0 0 3 0 19:82 4:26 3
11. ŠŠK Centrál Svidník 3 0 0 3 0 18:85 4:26 3
12. ŠKP Prešov 3 0 0 3 0 15:85 3:27 3
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Zdieľať

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on print
Print
Share on email
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter