Prvým kolom sa začala pred dvomi týždňami stolnotenisová súťaž. Do
nového ročníka sa prihlásilo desať družstiev.
Prvé kolo
ŠŠK Centrál Svidník D -STMK Stropkov B 4:14 (Dudáš2;
Štefanco 1,5; Antoš 0,5 – B.Bedruň, Malina po 4; J.Bedruň 3,5; Tirer
2,5)
ŠŠK Centrál Svidník C – GS Vyšný Hrabovec 14:4
(Kurečko 4; Petrík, Kostelník po 3; Ľ. Kosár 2; J.Kosár 1,5; Kosť 0,5-
Goč ml. 2,5; Bunda 1,5)
JMC Lužany pri Topli C – ŠM TJ Staškovce 13:5 (Lukáč
4,5; Sabol 3,5; Maroš Michalko 3; K. Cigán 2 – M. Maliňak 3,5; Kočiš
1,5)
STOP Stropkov – JMC Lužany pri Topli D 11:7 (Mulik
4,5;M.Harvilko 3,5; Pašeň 2,5; Š. Harvilko 0,5 – Rozkoš 3; Sl. Gdovin 2;
Vavrek, Pavlik po 1)
TJ Radoma – STO Brusnica 7:11 (Hrušč 3,5; Pavlišin 1,5;
M.Baran, Dančišin po 1)
Druhé kolo
ŠŠK Centrál Svidník C – ŠŠK Centrál Svidník D 11:7
(Ľ Kosár 4,5; J. Kosár 3,5; Kurečko 2; Kostelník 1- Antoš 3,5; Štefanco
2,5; Mikuš 1)
JMC Lužany pri Topli D – JMC Lužany pri Topli C 4:14
(Rozkoš 2; M. Gdovin, Sl. Gdovin po 1- K.Cigán, Maroš Michalko po 4,5;
Tomko, Sabol po 2,5)
STMK Stropkov B – STOP Stropkov 12:6 (J. Bedruň 4; B.
Bedruň 3,5; Polivčak 2,5; Tirer, Baláž po 1 – M. Harvilko 3,5; Mulik 1,5;
Šafranko 1)
GS Vyšný Hrabovec – STO Brusnica 1:17 (Staničar, Bunda po
0,5 – M. Antoš, Ľ. Antoš po 4,5; J. Antoš, Štefanišin po 4)
ŠM TJ Staškovce – TJ Radoma odohrajú 02.11.2018
Tretie kolo je na programe 09.11.2018 o 18. hodine a stretnú
sa: ŠŠK Centrál Svidník D – GS Vyšný Hrabovec; JMC Lužany pri
Topli C – STMK Stropkov B; STOP Stropkov – ŠŠK Centrál Svidník C; TJ
Radoma – JMC Lužany pri Topli D; ŠM TJ Staškovce – STO Brusnica
-mk-
Tabuľka
1. Brusnica A | 2 | 2 | 0 | 0 | 28:8 | 6 | |||||||
2. Lužany C | 2 | 2 | 0 | 0 | 27:9 | 6 | |||||||
3. STMK Stropkov B | 2 | 2 | 0 | 0 | 26:10 | 6 | |||||||
4. Centrál Svidník C | 2 | 2 | 0 | 0 | 25:11 | 6 | |||||||
5. STOP Stropkov A | 2 | 1 | 0 | 1 | 17:19 | 4 | |||||||
6. Centrál Svidník D | 2 | 0 | 0 | 2 | 11:25 | 2 | |||||||
7. Lužany D | 2 | 0 | 0 | 2 | 11:25 | 2 | |||||||
8. Vyšný Hrabovec A | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:31 | 2 | |||||||
9. Radoma A | 1 | 0 | 0 | 1 | 7:11 | 1 | |||||||
10. Staškovce A | 1 | 0 | 0 | 1 | 5:13 | 1 |