Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum

Spoza zelených stolov 13/2014

<h3>V piatok končí okresná stolnotenisová sezóna</h3>

<p>Medziokresná stolnotenisová liga mala uplynulý piatok na programe
predposledné kolo. Pred posledným kolom majú niektoré družstvá svoje
umiestnenie isté, niektoré si môžu ešte polepšiť alebo pohoršiť. Kým
medailové pozície sú už jasné, na opačnom konci tabuľky môžu nastať
ešte zmeny.<br>
<strong>STO Brusnica – ŠK ZŠ Karpatská Svidník 10:8</strong> (Ľ. Antoš
4,5; M. Antoš 3,5; J. Antoš 2 – Statdherr 3,5; M. Kmiť 2; Kurej 1,5; J.
Kmiť 1);<br>
<strong>JMC Lužany pri Topli C – STMK Stropkov Veterán C 8:10</strong>
(Kosár 4,5; Sl. Gdovin 1,5; K. Cigán, Franko po 1 – Mihok 3,5; Bunda 2,5;
Krajník, Bilanin po 2);<br>
<strong>ŠŠK Centrál Svidník C – STMK Stropkov Bokša B 10:8</strong> (Vl.
Kosť 4,5; Vasiľ, M. Kosť po 2,5; Petrík 0,5 – Malina 3; J. Bedruň,
Regrut po 2; B. Bedruň 1);<br>
<strong>TJ Radoma – JMC Lužany pri Topli B 7:11</strong> (Dančišin, Ľ.
Pavlišin po 2,5; Hrušč, Radomský po 1 – M. Cigán 4,5; Sabol 3,5; Marián
Gdovin 3);<br>
<strong>ŠŠK Centrál Svidník E – GS Vyšný Hrabovec 11:7</strong>
(Vasilenko 3,5; Štefanco 3; Halčik 2,5; Dudáš 2 – Goč ml. 4,5; Goč st.
2,5);<br>
<strong>ŠM Staškovce – ŠŠK Centrál Svidník D 13:5</strong> (Palej 4,5;
Hrušč 3,5; Maliňak 3; Homza 2 – Kurečko 3,5; Mikuš 1,5);<br>
<strong>STOP Oľšavka – ŠŠK Centrál Svidník B 3:15</strong> (Harmada,
Pašeň, Mulik po 1- Ščur, Michalič po 4,5; Kostelník 3,5;
Antoš 2,5).</p>

<p><strong>26. kolo je na programe 28. marca o 18.00 hod.:</strong> STMK
Stropkov Veterán C – STO Brusnica; ŠK ZŠ Karpatská Svidník – TJ
Radoma; STMK Stropkov Bokša B – JMC Lužany pri Topli C; JMC Lužany pri
Topli B – STOP Oľšavka; GS Vyšný Hrabovec – ŠŠK Centrál Svidník C;
ŠŠK Centrál Svidník D – ŠŠK Centrál Svidník E; ŠŠK Centrál
Svidník B – ŠM Staškovce.</p>

<p><strong>Tabuľka</strong></p>

<table style=“text-align:left“>
<tbody>
<tr>
<th> </th>

<th>1.Centrál Svidník B</th>

<th> </th>

<th>25</th>

<th> </th>

<th>23</th>

<th> </th>

<th>1</th>

<th> </th>

<th>1</th>

<th> </th>

<th>337:113</th>

<th> </th>

<th>95</th>
</tr>

<tr>
<th> </th>

<th>2.Centrál Svidník C</th>

<th> </th>

<th>25</th>

<th> </th>

<th>22</th>

<th> </th>

<th>1</th>

<th> </th>

<th>2</th>

<th> </th>

<th>343:107</th>

<th> </th>

<th>92</th>
</tr>

<tr>
<th> </th>

<th>3.Lužany B</th>

<th> </th>

<th>25</th>

<th> </th>

<th>18</th>

<th> </th>

<th>2</th>

<th> </th>

<th>5</th>

<th> </th>

<th>286:164</th>

<th> </th>

<th>81</th>
</tr>

<tr>
<th> </th>

<th>4.Brusnica</th>

<th> </th>

<th>25</th>

<th> </th>

<th>16</th>

<th> </th>

<th>3</th>

<th> </th>

<th>6</th>

<th> </th>

<th>274:176</th>

<th> </th>

<th>76</th>
</tr>

<tr>
<th> </th>

<th>5.Stropkov – Bokša B</th>

<th> </th>

<th>25</th>

<th> </th>

<th>16</th>

<th> </th>

<th>2</th>

<th> </th>

<th>7</th>

<th> </th>

<th>260:190</th>

<th> </th>

<th>75</th>
</tr>

<tr>
<th> </th>

<th>6.STOP Olšavka</th>

<th> </th>

<th>25</th>

<th> </th>

<th>15</th>

<th> </th>

<th>3</th>

<th> </th>

<th>7</th>

<th> </th>

<th>262:188</th>

<th> </th>

<th>73</th>
</tr>

<tr>
<th> </th>

<th>7.Staškovce</th>

<th> </th>

<th>25</th>

<th> </th>

<th>13</th>

<th> </th>

<th>3</th>

<th> </th>

<th>9</th>

<th> </th>

<th>263:187</th>

<th> </th>

<th>67</th>
</tr>

<tr>
<th> </th>

<th>8.Vyšný Hrabovec</th>

<th> </th>

<th>25</th>

<th> </th>

<th>8</th>

<th> </th>

<th>4</th>

<th> </th>

<th>13</th>

<th> </th>

<th>218:232</th>

<th> </th>

<th>53</th>
</tr>

<tr>
<th> </th>

<th>9.Centrál Svidník E</th>

<th> </th>

<th>25</th>

<th> </th>

<th>9</th>

<th> </th>

<th>1</th>

<th> </th>

<th>15</th>

<th> </th>

<th>171:279</th>

<th> </th>

<th>53</th>
</tr>

<tr>
<th> </th>

<th>10.ZŠ Karpatská Svidník</th>

<th> </th>

<th>25</th>

<th> </th>

<th>6</th>

<th> </th>

<th>0</th>

<th> </th>

<th>19</th>

<th> </th>

<th>162:288</th>

<th> </th>

<th>43</th>
</tr>

<tr>
<th> </th>

<th>11.Centrál Svidník D</th>

<th> </th>

<th>25</th>

<th> </th>

<th>4</th>

<th> </th>

<th>5</th>

<th> </th>

<th>16</th>

<th> </th>

<th>166:284</th>

<th> </th>

<th>42</th>
</tr>

<tr>
<th> </th>

<th>12.Lužany C</th>

<th> </th>

<th>25</th>

<th> </th>

<th>4</th>

<th> </th>

<th>1</th>

<th> </th>

<th>20</th>

<th> </th>

<th>119:331</th>

<th> </th>

<th>38</th>
</tr>

<tr>
<th> </th>

<th>13.Stropkov Veterán C</th>

<th> </th>

<th>25</th>

<th> </th>

<th>3</th>

<th> </th>

<th>2</th>

<th> </th>

<th>20</th>

<th> </th>

<th>143:307</th>

<th> </th>

<th>36</th>
</tr>

<tr>
<th> </th>

<th>14.Radoma</th>

<th> </th>

<th>25</th>

<th> </th>

<th>3</th>

<th> </th>

<th>2</th>

<th> </th>

<th>20</th>

<th> </th>

<th>146:304</th>

<th> </th>

<th>36</th>
</tr>
</tbody>
</table>

<h3>III. liga skupina SEVEROVÝCHOD</h3>

<p>V sobotu podvečer hostil Stropkov v domácom prostredí Družbu Bardejov
B.<br>
Okrem P. Bundu chýbal mužstvu aj Stolárik, a tak Stropkov posledné kolá len
dohráva.<br>
<strong>Výsledok:</strong> STMK STROPKOV – STJ DRUžBA BARDEJOV B 5:13
(Malina 2,5; Bedruň Bohuš 2, J. Bedruň 0,5).<br>
V nasledujúcom kole cestuje náš tím do Brezovice. Začiatok stretnutia je
v nedeľu o 10.00 hod.<br>
<strong>-stmk-</strong></p>

<h3>Top 32 stolných tenistov</h3>

<p>Ondavský oblastný stolnotenisový zväz v spolupráci s ŠŠK Centrál
Svidník a Spojenou školou Svidníku usporiada záverečný turnaj
32 najúspešnejších stolných tenistov štartujúcich v medziokresnej
piatej lige o Putovný pohár predsedu OOSTZ. Podujatie sa uskutoční
v piatok 4. apríla v telocvični Spojenej školy vo Svidníku. Prezentácia
je od 16.00 do 16.30 hod.<br>
Priebeh turnaja: prvý stupeň skupiny, druhý stupeň, KO -systém.
Štvorhry po dohode súťažiacich. Právo štartu majú nižšie uvedení
hráči s podmienkou, že potvrdia svoju účasť <strong>do 1. apríla do
13.00 hod. predsedovi zväzu M. Kurečkovi na tel.: 0905 977 842.</strong><br
/>
Po tomto termíne nebude účasť pre uvedených hráčov možná, nahradení
budú ďalšími v poradí.<br>
<strong>Zoznam hráčov umiestnených do 32. miesta:</strong> Michalič,
Kosár, Kurečko, Petrík, Kurečková, Kostelník, Antoš, Ščur, M. Kosť,
Ivančo, Vl. Kosť, Baran, Vasiľ (ŠŠK Centrál Svidník), Grešlik, Pašeň,
Mulik (STOP Olšavka), Bedruň J., Bedruň B. Tirer, Malina (STMK Stropkov),
Antoš M., Antoš Ľ. (Brusnica), Cigan Mir., Sabol, St. Kočiš, Marian Gdovin
(Lužany pri Topli), Gojdič, Palej, Maliňak Martin; Hrušč (Staškovce), Goč
ml. (V. Hrabovec), Statherr (ZŠ Karpatská Svidník).<br>
<strong>Náhradníci nasledujúci v poradí:</strong> Fečko; Kozák ; Regrut;
Milan Gdovin; Rozkoš; Mihok; Sluk; Štefanco, Vl.Noga; Antoš Ján.<br>
<strong>-ku-</strong></p>

Facebook
Twitter
Email

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Print
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter