Preteky holubov 33/2008

Výsledky pretekov holubov výcvikového strediska Stropkov

Preteky č.17 – 19. 7. 2008 – Slavkov u Brna

Štart: 5.30 hod., počet chovateľov: 27, počet holubov: 775
1. holub č. 06.02604.957H; 9:37′07″; 1391,489 m/min; 343,860 km; Dulak
Peter, Nižná Pisaná
2. holub č. 07.02603.252A; 9:32′18″; 1381,564 m/min; 334,753 km; Ing.
Kostar Milan, Lascov
3. holub č. 07.02605.708H; 9:42′01″; 1378,441 m/min; 347,390 km;
Fiľarská Mária, Stropkov
4. holub č. 07.02606.140A; 9:39′35″; 1377,736 m/min; 343,860 km; Dulak
Peter, Nižná Pisaná
5. holub č. 06.02606.915H; 9:40′04″; 1375,073 m/min; 343,860 km; Dulak
Peter, Nižná Pisaná

Preteky č.18 – 19. 7. 2008 – Wismar 3 (Nemecko)

Štart: 5.30 hod., počet chovateľov: 20, počet holubov: 144
1. holub č. 03.02604.1055H; 19:38′02″; 1036,905 m/min; 879,330 km; MVDr.
Gornaľ Tibor
2. holub č. 05.02604.60A; 20:06′03″; 1003,744 m/min; 879,330 km; MVDr.
Gornaľ Tibor
3. holub č. 04.02604.439H; 20:08′41″; 1001,895 m/min; 880,348 km;
Dzurjanin Pavel, Kručov
4. holub č. 04.02605.729H; 20:24′44″; 984,763 m/min; 881,100 km; Jurko
Jozef, Miňovce
5. holub č. 06.02606.809H; 20:12′55″; 974,234 m/min; 860,167 km; Dulak
Peter, Nižná Pisaná

Preteky č.19 – 27. 7. 2008 – Beroun 3

Štart: 5.30 hod., počet chovateľov: 28, počet holubov: 612
1. holub č. 05.02603.101A; 13:47′48″; 1105,500 m/min; 550,318 km; Ing.
Kostar Milan, Lascov
2. holub č. 03.2604.0920H; 13:58′33″; 1102,684 m/min; 560,770 km;
Dzurjanin Pavel, Kručov
3. holub č. 06.02603.1112A; 14:06′06″; 1055,237 m/min; 544,608 km;
Vojtek Andrej, Koprivnica
4. holub č. 04.02604.184H; 14:27′48″; 1046,813 m/min; 562,976 km; MVDr.
Gornaľ Tibor
5. holub č. 06.02604.942H; 14:30′26″; 1041,712 m/min; 562,976 km; MVDr.
Gornaľ Tibor

Celkové poradie pre rok 2008 po 19-tich pretekoch starých holubov

(jedny najslabšie preteky sa škrtajú)

1. MVDr. Gornaľ Tibor, Stropkov 5895 b
2. Dulák Peter, Nižná Pisaná 5240 b
3. Ing. Kostár Milan, Lascov 5196 b
4. Dzurjanin Pavel, Kručov 4753 b
5. Fiľarská Mária, Stropkov 4742 b
6. Lesňák Mikuláš, Stropkov 4697 b
7. Vojtek Andrej, Koprivnica 4479 b
8. Vavrek Miroslav, Potoky 4468 b
9. Ing. Kurilec Ivan, Svidník 4379 b
10. Kačmár Jozef, Mestisko 4128 b
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Zdieľať

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on print
Print
Share on email
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter