Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum

Posledné tretie kolo zo série Ondavskej detskej cyklotour 2018

Okrem Ondavského cyklomaratónu 2018, ktorý sa konal 14. júla, máme za
sebou aj Ondavskú detskú cyklotour 2018. Hlavným organizátorom oboch
podujatí je NO – TAK bike team Stropkov.
Záverečné 3. kolo sa konalo 17. júla a to rozhodlo o celkovom poradí
pretekárov v jednotlivých kategóriách, ktorí budú slávnostne dekorovaní
3. augusta o 16.30 hod. samotným pánom primátorom O. Brendzom na veľkej
tribúne na Námestí SNP počas Stropkovského jarmoku. Oceneným už teraz
srdečne blahoželáme!
Organizátor OCM

1. kategória – 2009 – 2011 dievčatá

1. kolo 2. kolo 3. kolo Súčet bodov
1. Veronika Kundrátová 14 20 14 48
2. Liana Slivková 20 12 13 45
3. Alexandra Slivková 13 13 12 38
4. Laura Petrušková 0 14 20 34
5. Miriam Bujdošová 12 0 11 23
6. Martina Madzinová 0 11 9 20
7. Katarína Rybárová 0 0 10 10

1. kategória – 2009 – 2011 chlapci

1. kolo 2. kolo 3. kolo Súčet bodov
1. Matej Olčák 20 14 12 46
2. Oliver Šandrik 14 13 13 40
2. Štefan Szollos 0 20 20 40
3. Šimon Venglovič 12 10 11 33
4. Ivo Fecko 13 9 8 30
5. Maximilán Vnouček 9 11 9 29
6. Nikolas Hamarčák 0 12 14 26
7. Jakub Fecko 11 4 2 17
8. Ľuboš Sakara 10 3 3 16
9. Adam Karaman 0 8 7 15
10. Maroš Hric 0 5 5 10
11. Tadeáš Kasarda 0 0 10 10
12. Marko Olčák 0 7 0 7
13. Jozef Sakara 0 6 0 6
14. Hugo Angelovič 0 0 6 6
15. Tomáš Karaman 0 0 4 4
16. Nikolas Fazekaš 0 2 0 2
17. Gabriel Glinský 0 1 0 1
18. Samuel Szollosz 0 0 1 1

2. kategória – 2006 – 2008 dievčatá

1. kolo 2. kolo 3. kolo Súčet bodov
1. Ema Slivková 14 14 20 48
2. Sara Bodkowska 20 20 0 40
2. Emma Fecková 13 13 14 40
3. Zuzana Drobňáková 11 0 13 24
4. Tereza Bujdošová 12 0 0 12
4. Sabína Kasardová 0 0 12 12

2. kategória – 2006 – 2008 chlapci

1. kolo 2. kolo 3. kolo Súčet bodov
1. Kristián Zajac 20 20 14 54
2. Samuel Ján Lepeta 13 13 13 39
3. Tomáš Ľuľa 11 8 8 27
4. Jakub Suvák 0 14 12 26
5. Sabastián Hamarčák 0 12 11 23
6. Štefan Drobňák 12 0 10 22
7. Matej Čorba 0 0 20 20
8. Richard Petruška 0 10 9 19
9. Adam Opitz 14 0 0 14
10. Radoslav Bendas 0 11 0 11
11. Jakub Danko 10 0 0 10
12. Viktor Skoberne 9 0 0 9
13. Samuel Cichý 0 9 0 9
14. Adam Vidiščák 0 7 0 7

3. kategória – 2004 – 2005 chlapci

1. kolo 2. kolo 3. kolo Súčet bodov
1. Matej Cigan 13 20 12 45
2. Martin Madzin 0 14 20 34
3. Daniel Holod 9 13 11 33
4. Jozef Fiľarský 12 0 14 26
5. Gabriel Porvazník 20 0 0 20
6. Eryk Bodkowski 14 0 0 14
7. Timotej Paňko 0 0 13 13
8. Marián Sivák 11 0 0 11
9. Boris Kizák 10 0 0 10

3. kategória – 2004 – 2005 dievčatá

1. kolo 2. kolo 3. kolo Súčet bodov
1. Klára Rusinková 14 20 13 47
2. Tamara Bujdošová 20 0 14 34
2. Emma Olčáková 0 14 20 34
Facebook
Twitter
Email

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Print
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter