Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum

MVK Stropkov – 1. miesto a 3. miesto

Majstrovstiev oblasť Východ mladších žiačok -4kovom volejbale

Posledné kolo finálovej časti Majstrovstiev oblasť Východ mladších
žiačok v 4kovom volejbale, ktoré sa uskutočnilo 19.5.2019, odohrali
úspešne obidve stropkovské družstvá na palubovke hostí.

MVK Stropkov A si poradil s domácim súperom z Giraltoviec ako aj VK
Prešov bez straty setu a stal sa tak v konkurencií 15 družstiev Majstrom
oblasť Východ mladších žiačok v 4kovom volejbale v sezóne 2018/209.
Družstvo MVK Stropkov B vycestovalo do Popradu, kde zvíťazilo so súperkami
z Vranova a domáceho Popradu bez straty set a v celkovo v súťaži
mladších žiačok v 4 kovom volejbale sa umiestnilo na peknom 3. mieste.
Hráčky MVK Stropkov si tak zabezpečili postup na finálový turnaj M-SR vo
štvorkovom volejbale, ktorý sa uskutoční v dňoch 1. – 2. júna
2019 v Prešove.
Výsledky:
TJ Giraltovce – MVK Stropkov A 0:3 (-9,-17,-12)
VK Prešov – MVK Stropkov A 0:3 (-10,-9,-18)
Zostava MVK Stropkov A: Ličková A., Blanárová A.,
Keselicová M., Šeršeňová A., Štefaníková P., Režnická V., Olčáková
E., Legiňová K.
Tréner: Mgr. Alexík P.
Výsledky:
MŠK Vranov B – MVK Stropkov B 0:3 (-24,-11,-16)
VK Poprad – MVK Stropkov B 0:3 (-19,-11,-15)
Zostava MVK Stropkov B: Potomová A., Bochnovičová L., Nová
T., Novotňáková N., Hrubá D., Verbová T., Prokopičová K.
Tréner: Mgr. Alexík P.
Poradie po 4. kole finálovej skupiny:

1. MVK Stropkov A 8 7 1 22:3 593:366 21
2. MVK Snina 8 7 1 11:3 555:283 21
3. MVK Stropkov B 8 6 2 20:7 590:444 19
4. ELBA Prešov 8 6 2 18:10 593:547 17
5. VK Sp.N.Ves 8 4 4 15:16 537:583 11
6. MŠK Vranov B 8 2 3 10:21 568:667 6
7. VK Poprad 8 2 6 10:22 542:710 6
8. TJ Giraltovce 8 2 6 9:20 495:643 6
9. VK Prešov 8 0 8 4:24 435:665 1

Poradie M SR Východ ml. žiačky 4-ky 2018/2019:

1. MVK Stropkov A 9. VK Prešov
2. MVK Snina 10. ŠK Komenského Svidník
3. MVK Stropkov B 11. MŠK Vranov n/T A
4. ŠK ELBA Prešov 12. VK Slávia TU Košice A
5. VK Spišská Nová Ves 13. Sokol Sever Trebišov
6. MŠK Vranov B 14. VAE Bardejov
7. VK Junior 2012 Poprad 15. VK Slávia TU Košice B
8. TJ Sokol Giraltovce

-pa-

Facebook
Twitter
Email

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Print
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter