Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum

MŠK Tesla Stropkov: Slovnaft Cup už túto sobotu

Zimná príprava na jarnú časť sezóny prebiehala aj minulý týždeň podľa plánov. Muži sa predstavili v stredu na umelej tráve druholigového Bardejova. Po vysokej prehre si napravili chuť v sobotu v poľskom Sanoku. V našom drese sa predstavili dve nové akvizície. Prvou je ľavý obranca Ivljanič zo Srbska, tým druhým defenzívny záložník Bako, pochádzajúci z Pobrežia Slonoviny.

Už túto sobotu sa MŠK predstaví na umelej tráve v Humennom, kde o 16:00 privíta vo štvrtom kole Slovnaft Cupu druholigový Púchov. V akcii boli aj mládežnícke družstvá. Kategória U19 po dobrom výkone uspela na ihrisku Sniny a starší žiaci odchádzali zo zápasov vo Vranove s vysokými prehrami.

Starší žiaci sa už v sobotu predstavia v Bardejove v majstrovskom zápase v rámci jesennej dohrávky. Dorastenci by mali počas víkendu privítať Veľký Šariš v ďalšom prípravnom zápase. Počas víkendu sa zaujímavej akcie zúčastnila dvojica trénerov MŠK, ktorá vo Vranove absolvovala dvojdňové vzdelávanie. Mikuláš Fedor a Juraj Fečo, ktorí pracujú s družstvami prípraviek boli tak súčasťou školenia pod názvom Herná inteligencia vo futbale.

Ešte stále máme voľné miesta na letný kemp a prihlásiť sa môžte na oba termíny. Taktiež chceme poprosiť všetkých fanúšikov mládežníckeho futbalu o darovanie 2% nášmu občianskemu združeniu JUNIOR Stropkov so sídlom na Matici slovenskej 895 a IČO – 37947567.

-msk-

Výsledky zápasov:

Muži

Sanok (PL) 1:2 MŠK Tesla Stropkov

góly: Varga, Polaščík

Zostava: Dlugoš – Bochin, Zápotocký, Keresteš, Ivljanin – Križanovský, Bako, Viet – Polaščík, Varga, Matkobiš M. 

Striedali: Petrišin, Dovičák

U19:

MFK Snina 1:2 MŠK Tesla Stropkov

góly: Konár, Červeňák

Zostava: Seman (60. Šturák) – Jobko, Danko (45. Zápotocký), Malačina (45. Luščík), Červeňák – Sokol (45. Znoj), Nguyen (60. Druga), Ivančo – Dovičák, Haluška (60. Hančák), Konár (60. Džopko).

U15:

MFK Vranov 7:1 MŠK Tesla Stropkov

U14:

MFK Vranov 9:1 MŠK Tesla Stropkov

Facebook
Twitter
Email

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Print
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter