Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum

MŠK Tesla Stropkov: Prvé zápasy majú za sebou prípravkári

Po niekoľkých mesiacoch bez zápasu sa ako prví dočkali naši najmenší. V sobotu sa v mestskej športovej hale na miniturnajoch za účasti len troch tímov postupne predstavili všetky tri kategórie prípraviek. V úzkej spolupráci s akadémiou CFT si zmerali sily napríklad s Tatranom Prešov, Famt Prešov alebo Giraltovcami.

Chlapci tak konečne mohli zažiť pocit súťaživosti a mohli porovnať úroveň svojich schopností proti iným tímom. V priateľskej atmosfére bez prítomnosti rodičov a rozhodcu bolo cieľom schuti si zahrať. Nakoniec boli všetci odmemení medailou a spokojní odchádzali domov.

Prvý prípravný zápas majú pred sebou muži, ktorí zavŕšia druhý týždeň prípravy zápasom v Krosne. Zaznamenávame prvú zmenu v kádri a Branislav Artim do leta posilňuje Sláviu TU Košice. Naplno zarezávajú aj obe dorastenecké družstvá, ktoré na konci týždňa čaká modelovaný zápas a v tréningovom proces sú aj všetky žiacke tímy.

Pripomíname možnosť prihlásiť sa letného kempu, na ktorý sa nám počas týždňa prihlásilo už 36 detí. Stále máme voľné miesta. V prípade, že by ste mali záujem podporiť stropkovskú mládež darovaním 2%, poskytujeme základné informácie – Názov: JUNIOR Stropkov, Adresa: Matice slovenskej 895, Stropkov 09101, Právna forma: Občianske združenie, IČO: 37947567. Ďakujeme

-msk-

Facebook
Twitter
Email

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Print
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter