Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum

Medzinárodné majstrovstvá Jasla v plávaní 2019

Každoročne sa stretávame
s plavcami na Medzinárodných majstrovstvach Jasla. V tomto roku sa
uskutočnili 05. júna 2019. Členovia plaveckých krúžkov Základnej školy
Konštantínova reprezentovali naše mesto na tomto podujatí nasledovne:

Voľný spôsob 25 m:
Chlapci (2011): 2. Sakara Ľuboš – 22.80
Dievčatá (2011: 2. Hančáková Hannah
31,28
Chlapci (2010): 5. Madzin Adam – 23,03
Chlapci (2009: 5. Hančák Adam – 20,70, 11.Demjan
David – 28,09.
Chlapci (2008): 1. Hybeľ Gregor – 16,78
Dievčatá (2008): 3. Lehocká Sára – 20,54 a
5.Vašková Sofia – 22,44
Chlapci (2007): 1. Jankanič Jakub – 17,92,
2. Paludrab Roman – 22,10 a 3. Kmiť
Viktor
– 24,24
Dievčatá (r.2008): 4. Slivková Ema – 17,82
6. Demjanová Ema – 19,03
7. Kasardová Sabína – 22,97
8. Prusáková Katarína – 25,60
9. Homoľová Petra – 25,78
Chlapci (r.2006): 8. Gombár Martin – 17,10
Dievčatá (r.2006): 4. Bodnárová Sofia – 16,14
9. Čaklošová Miroslava – 17,40
11. Rybčáková Alžbeta – 17,89
3.Džopko Pavol – 13,60 4. Kizák
Boris
– 13,65 5. Poliak Filip
13,78 6. Baluďanský Martin – 14,06
7. Madzin Martin – 14,06 8. Cigán
Matej
– 14,62 11. Hančák
Šimon
– 15,51
Chlapci (r.2003, 2002, 2001): 1. Kolcun Šimon
12,04 2. Jevočin Martin – 12,50
3. Vidiščák Peter – 12,93
5. Antoš Norbert – 14,14
Prsia 50 m:
Chlapci (r.2010): 2. Sakara Ľuboš – 1:02,86
Dievčatá (r.2010): 5. Hančáková Hannah
1:17,83
Chlapci (r.2008, 2009): 1. Hybel Gregor – 48,80
5. Hančák Adam – 1:02,93 8. Demján
David
– 1:22,32
Dievčatá (r.2008, 2009): 2. Petrušková Laura
1:04,69
Chlapci (r.2007, 2006): 6. Palidrab Roman – 58,51
7. Kmiť Viktor – 59,05
Dievčatá (r.2007, 2006): 3. Bodnárová Sofia
47,90 6. Denjanová Ema – 50,35
7. Čaklošová Miroslava – 50,63
10. Kasardová Sabrína – 59,16
11. Homoľová Petra – 1:01,04
12. Prusáková Katarína, 1:04,43
Chlapci (r.2005, 2004): 1. Viet Dávid – 39,86
2. Kizák Boris – 41,13
3. Baluďnský Martin 41,80 4. Poliak
Filip
– 43,05
Chlapci (r.2003): 2. Antoš Norbert – 44,65
Chlapci (r.2010): 3. Madzin Adam – 59,40
Dievčatá (r.2010): 3. Lehocká Sára – 57,33
4. Vašková Sofia – 1:00,54
Chlapci (r.2007, 2006): 3. Gombár Martin – 46,65
4. Jankanič Jakub – 47,74
Dievčatá (r.2007, 2006): 4. Slivková Ema
47,13 5. Rybčáková Alžbeta – 50,22
Chlapci (r.2005, 2004): 2. Cigán Matej – 36,93
3. Hančák Šimon – 41,08
Chlapci (r.2003): 1. Vidiščák Peter – 35,92
Chlapci – motylik 50 m – open: 1. Kolcun
Šimon
– 27,80 3. Madzin Martin
32,43 4. Jevočin Martin – 34,56
5. Džopko Pavol – 41,40
Polohová štafeta 4×50 m
1.Stropkov A – 2:10:38 – Viet, Vidiščák, Kolcun
,Jevočin

Mimo konkurencie Stropkov B – 2:17:98 – Džopko,Poliak,
Kizak, Madzin

Facebook
Twitter
Email

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Print
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter