Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum

Futbal 30-31/2014

<p><a href=“#okres_30-31_2014″>Z futbalových ihrísk okresov Stropkov a
Svidník</a><br>
<a href=“#sprava_30-31_2014″>Úradná správa OOFZ</a><br>
</p>

<h2>= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =</h2>
<a name=“okres_30-31_2014″></a>
<h2>Z futbalových ihrísk okresov Stropkov a Svidník</h2>

<h3>Vyžrebovanie jesennej časti I. triedy OOFZ</h3>

<p><strong>Účastníci:</strong> TJ Družstevník Kuková, TJ Družstevník
Lomné, TJ Družstevník Stročín, TJ Družstevník Rovné, TJ Topľan Lúčka,
TJ Topľan Kalnište, OŠK Miňovce, ŠK Ondava Tisinec, FO Sokol Sitníky, ŠK
Duplín, FK Drustav Hrabovčík, FK Havaj, ŠK Chotča (postup z II. triedy),
OŠK Mestisko (postup z II. triedy).<br>
1. kolo: 10. 8. 2014 o 16.30 hod.: Lúčka – Kalnište, Kuková –
Lomné, Miňovce – Tisinec, Sitníky – Duplín, Rovné – Hrabovčík,
Havaj – Mestisko, Stročín – Chotča.<br>
2. kolo: 17. 8. 2014 o 16.00 hod.: Kalnište – Chotča, Mestisko –
Stročín, Hrabovčík – Havaj, Duplín – Rovné, Tisinec – Sitníky,
Lomné – Miňovce, Lúčka – Kuková.<br>
3. kolo: 24. 8. 2014 o 16.00 hod.: Kuková – Kalnište, Miňovce –
Lúčka, Sitníky – Lomné, Rovné – Tisinec, Havaj – Duplín,
Stročín – Hrabovčík, Chotča – Mestisko.<br>
4. kolo: 31. 8. 2014 o 16.00 hod.: Kalnište – Mestisko,
Hrabovčík – Chotča, Duplín – Stročín, Tisinec – Havaj,
Lomné – Rovné, Lúčka – Sitníky, Kuková – Miňovce.<br>
5. kolo: 7. 9. 2014 o 15.30 hod.: Miňovce – Kalnište, Sitníky –
Kuková, Rovné – Lúčka, Havaj – Lomné, Stročín – Tisinec,
Chotča – Duplín, Mestisko – Hrabovčík.<br>
6. kolo: 14. 9. 2014 o 15.30 hod.: Kalnište – Hrabovčík, Duplín –
Mestisko, Tisinec – Chotča, Lomné – Stročín, Lúčka – Havaj,
Kuková – Rovné, Miňovce – Sitníky.<br>
7. kolo: 21. 9. 2014 o 15.00 hod.: Sitníky – Kalnište, Rovné –
Miňovce, Havaj – Kuková, Stročín – Lúčka, Chotča – Lomné,
Mestisko – Tisinec, Hrabovčík – Duplín.<br>
8. kolo: 28. 9. 2014 o 15.00 hod.: Kalnište – Duplín, Tisinec –
Hrabovčík, Lomné – Mestisko, Lúčka – Chotča, Kuková – Stročín,
Miňovce – Havaj, Sitníky – Rovné.<br>
9. kolo: 5. 10. 2014 o 14.30 hod.: Rovné – Kalnište, Havaj –
Sitníky, Stročín – Miňovce, Chotča – Kuková, Mestisko – Lúčka,
Hrabovčík – Lomné, Duplín – Tisinec.<br>
10. kolo: 12. 10. 2014 o 14.30 hod.: Kalnište – Tisinec, Lomné –
Duplín, Lúčka – Hrabovčík, Kuková – Mestisko, Miňovce – Chotča,
Sitníky – Stročín, Rovné – Havaj.<br>
11. kolo: 19. 10. 2014 o 14.00 hod.: Havaj – Kalnište, Stročín –
Rovné, Chotča – Sitníky, Mestisko – Miňovce, Hrabovčík – Kuková,
Duplín – Lúčka, Tisinec – Lomné.<br>
12. kolo: 26. 10. 2014 o 14.00 hod.: Kalnište – Lomné, Lúčka –
Tisinec, Kuková – Duplín, Miňovce – Hrabovčík, Sitníky –
Mestisko, Rovné – Chotča, Havaj – Stročín.<br>
13. kolo: 2. 11. 2014 o 13.30 hod.: Stročín – Kalnište, Chotča –
Havaj, Mestisko – Rovné, Hrabovčík – Sitníky, Duplín – Miňovce,
Tisinec – Kuková, Lomné – Lúčka.<br>
14. kolo (predohrávka): 9. 11. 2014 o 13.30 hod.: Kalnište – Lúčka,
Lomné – Kuková, Tisinec – Miňovce, Duplín – Sitníky,
Hrabovčík – Rovné, Mestisko – Havaj, Chotča – Stročín.</p>

<h3>Vyžrebovanie jesennej časti II. triedy OOFZ</h3>

<p><strong>Účastníci:</strong> TJ Družstevník Kružlová, TJ Hviezda Baňa,
ŠK Orlík Vyšný Orlík, FK Bukovce, TJ FC Olymp Gribov, TJ Radomka Radoma, TJ
Družstevník Ladomirová, ŠK Minerál Dubová. Hrá sa trojkolovo.<br>
1. kolo: 10. 8. 2014 o 16.30 hod.: Kružľová – Baňa, V. Orlík –
Bukovce, Gribov – Radoma, Ladomirová – Dubová.<br>
2. kolo: 17. 8. 2014 o 16.00 hod.: Baňa – Dubová, Radoma –
Ladomirová, Bukovce – Gribov, Kružľová – V. Orlík.<br>
3. kolo: 24. 8. 2014 o 16.00 hod.: V. Orlík – Baňa, Gribov –
Kružľová, Ladomirová – Bukovce, Dubová – Radoma.<br>
4. kolo: 31. 8. 2014 o 16.00 hod.: Baňa – Radoma, Bukovce – Dubová,
Kružľová – Ladomirová, V. Orlík – Gribov.<br>
5. kolo: 7. 9. 2014 o 15.30 hod.: Gribov – Baňa, Ladomirová – V.
Orlík, Dubová – Kružľová, Radoma – Bukovce.<br>
6. kolo: 14. 9. 2014 o 15.30 hod.: Baňa – Bukovce, Kružľová –
Radoma, V. Orlík – Dubová, Gribov – Ladomirová.<br>
7. kolo: 21. 9. 2014 o 15.00 hod.: Ladomirová – Baňa, Dubová –
Gribov, Radoma – V. Orlík, Bukovce – Kružľová.<br>
8. kolo: 28. 9. 2014 o 15.00 hod.: Baňa – Kružľová, Bukovce – V.
Orlík, Radoma – Gribov, Dubová – Ladomirová.<br>
9. kolo: 5. 10. 2014 o 14.30 hod.: Dubová – Baňa, Ladomirová –
Radoma, Gribov – Bukovce, V. Orlík – Kružľová.<br>
10. kolo: 12. 10. 2014 o 14.30 hod.: Baňa – V. Orlík, Kružľová –
Gribov, Bukovce – Ladomirová, Radoma – Dubová.<br>
11. kolo: 19. 10. 2014 o 14.00 hod.: Radoma – Baňa, Dubová –
Bukovce, Ladomirová – Kružľová, Gribov – V. Orlík.</p>

<h2>= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =</h2>
<a name=“sprava_30-31_2014″></a>
<h2>Úradná správa č. 1 zo dňa 17. júla 2014</h2>

<p><strong>Sekretariát:</strong><br>
– Oznamuje FK OOFZ Svidník, že výsledky, tabuľky, úradné správy, žK,
ČK, strelci gólov, rozpis zápasov a tlačiva OOFZ nájdu na stránke: <a
href=“http://www.svidnik.obfz.futbalovekluby.sk“>www.svidnik.obfz.futbalovekluby.sk</a>
a na <a href=“http://www.futbalnet.sk“>www.futbalnet.sk</a><br>
<strong>ŠTK OOFZ:</strong><br>
1. Nariaďuje odohrať stretnutie II. triedy 2.kola Kružlová – V. Orlík
28.8.2014 (štvrtok) o 17.30 hod.<br>
2. Pozýva kluby I. triedy dňa 24.7.2014 o 16.00 hod. na vylosovanie
Pohára Š- Autoservis<br>
3. Kompletné vylosovanie všetkých súťaži OOFZ Svidník nájdete na <a
href=“http://www.futbalnet.sk“>www.futbalnet.sk</a><br>
4. Vyzýva manažérov ISSF o nahratie súpisiek všetkých mužstiev do
systému ISSF do konca mesiaca júl a potvrdenú od lekára doniesť na OOFZ,
taktiež do konca mesiaca júl.<br>
<strong>DK OOFZ:</strong><br>
Zastavuje činnosť za neuhradenie zberných faktúr za jún 2014: Kuková, V.
Mirošov, V. Orlík, Okrúhle<br>
<strong>KR a DZ OOFZ:</strong><br>
KR oznamuje, že fyzické previerky R a krátky pracovný seminár R a DZ pred
sezónou 2014/2015 sa uskutočnia 26.7.2014 na II.ZŠ Mlynská 697/7, Stropkov.
Účasť na fyzických previerkach a seminári je povinná.<br>
<strong>Program:</strong><br>
– zraz R na fyzické previerky: 08:30 hod.<br>
– fyzické previerky : 09:00 hod. na umelej tráve<br>
– zraz DZ na pracovný seminár: 09:45 hod.<br>
– pracovný seminár R a DZ: 10:00 hod.<br>
Úradná správa OOFZ uverejnená v okresných týždenníkoch má
informatívny charakter a nemusí obsahovať všetky informácie. Kompletná a
záväzná je Úradná správa OOFZ zverejňovaná na stránke: <a
href=“http://www.svidnik.obfz.futbalovekluby.sk“>www.svidnik.obfz.futbalovekluby.sk</a><br
/>
<strong>OOFZ Svidník</strong></p>

Facebook
Twitter
Email

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Print
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter