Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum
Vyhľadať
Close this search box.

Dôležité informácie pred pohárovým stretnutím MŠK Tesla Stropkov – ŠK Slovan Bratislava

slovan mšk

Stropkov čaká futbalový sviatok. V stredu 9. novembra o 13.00 hod. je naplánovaný úvodný výkop stretnutia 4. kola Slovnaft Cupu, v ktorom domáci MŠK Tesla privíta aktuálne najsilnejší slovenský klub ŠK Slovan Bratislava. Prinášame zoznam užitočných rád pre všetkých návštevníkov stretnutia. Ich rešpektovaním predídeme možným organizačným problémom.

Lístky stále v predaji

K dispozícii je stále ešte viac ako 500 vstupeniek – na státie a sedenie na východných tribúnach a na státie za severnou bránou. Vypredaná je len hlavná tribúna. Predaj zvyšných vstupeniek začne hodinu pred výkopom, t. j. od 12.00 hod. v pokladni pri hlavnom vstupe

Dopravné obmedzenia v okolí štadióna

  • Hodinu pred zápasom bude otvorený areál zimného štadióna, kde bude vytvorené provizórne parkovisko pre návštevníkov. Dopravu tam budú koordinovať dobrovoľníci.
  • Ďalšie parkovacie miesta budú na ulici Matice slovenskej, pri kúpalisku a v okolí štadióna.
  • Z dôvodu bezpečnosti a bezproblémového prejazdu záchranných zložiek bude zakázané pozdĺžne parkovanie na ulici Matice slovenskej.
  • Ulice Kukučínova a Za jarkom budú uzavreté a vstup do areálu štadióna bude povolený len výprave hostí, delegovaným osobám a novinárom. Všetci ostatní, vrátane hráčov a funkcionárov klubu, budú mať vstup autom do areálu zakázaný.
  • Odporúčame všetkým Stropkovčanom prísť na zápas v dostatočnom predstihu, podľa možností nechať svoje vozidlá doma.
  • Tým, čo nemajú možnosť prísť pešo, odporúčame parkovať aj v priľahlých uličkách v okolí štadióna, prípadne ďalej od štadióna, keďže ulica Matice slovenskej bude rýchlo zaplnená autami. Monitorovať a koordinovať parkovanie bude aj polícia.

Tribúna rozdelená na sektory

Na hlavnej tribúne boli vytvorené sektory a jednotlivé sedačky označené číslami. Každý, kto má zakúpený lístok na hlavnú tribúnu, má priradené aj konkrétne miesto na sedenie.

Vozičkári so sprievodom budú mať bezplatný vstup na zápas a vyhradené miesto pod hlavnou tribúnou, pod sektorom A.

K dispozícii bude viac ako päť bufetov. Je prísne zakázané nosiť si na zápas alkohol, sklenené fľaše a iný nebezpečný materiál, ktorý je uvedený pred vstupom na štadión v organizačnom poriadku.

Mládežníci MŠK Tesla bezplatne

Všetci mládežnícki hráči klubu majú vstup na zápas zdarma. Podmienkou je zraz hráčov pri zadnej bráne (ulica Za jarkom), hodinu (12.00 hod.) pred zápasom. Tam ich vyzdvihnú tréneri a následne budú mať k dispozícii vyhradený sektor, v ktorom sa budú zdržiavať. V prípade, že budú mať na zápase prítomných rodičov, môžu sa k nim pripojiť kdekoľvek mimo hlavnej tribúny.

-mšk-

Facebook
Twitter
Email

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Print
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter