Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum
Vyhľadať
Close this search box.

Derby v náš prospech

Tretia liga Východ sa rozbehla vysokým tempom a muži MŠK majú za sebou po anglickom týždni už tri kolá. V tom prvom privítali v domácom prostredí Sninu, v ktorom doťahovali jednogólové manko.

Aj napriek prevahe o jedného hráča sa nepodarilo využiť šance, ktoré sme si vypracovali a zo zápasu sme odchádzali s jedným bodom. V stredu cestovali na druhé kolo do Spišského Podhradia, kde po vysoko efektívnom polčase zvíťazili rozdielom triedy. V ďalšom domácom zápase sme v treťom kole privítali v derby Slovan Giraltovce.

Po vynikajúcom úvode a vedení sa súper kontaktným gólom vrátil do zápasu a stihol do polčasu ešte vyrovnať. V druhom polčase sa napokon podarilo domácim nakloniť víťazstvo na svoju stranu a po góle Vargu sa tešili z víťazstva. V ďalšom kole vycestujeme na pôdu Sobraniec. Svoju súťaž rozbehli aj obe dorastenecké družstvá, ktoré po dominantných výkopoch na výborne pripravenej ploche v Breznici porazili súpera z KAC Košice. V ďalšom kole sa mládežníci predstavia na ihrisku Košickej Novej Vsi.

 1. kolo 3. ligy Východ
  MŠK Stropkov 1:1 MFK Snina
  gól: Leško
  MŠK: Pella – Bochin (68. Kmiť), Zápotocký, Keresteš, M. Matkobiš – Špak(42. Somov), Leško, Križanovský (52. Voitiuk), Slobodník (68. Viet), Polaščík – Varga.
 2. kolo 3. ligy Východ
  MŠK Spišské Podhradie 0:3 MŠK Stropkov
  góly: Somov, Matkobiš, Polaščík
  Zostava: Pella – Zápotocký (56. Bochin), Keresteš, Kmiť, Leško – Križanovský, Polaščík (83. Korba), Somov, Matkobiš M.(71. Artim) – Voitiuk (83. Matkobiš K.) – Varga (71. Viet)
 3. kolo 3. ligy Východ
  MŠK Stropkov 3:2 MFK Slovan Giraltovce
  góly: Matkobiš, Voitiuk, Varga
  Zostava: Pella – Leško, Kmiť (46. Zápotocký), Špak, Keresteš – Križanovský, Polaščík (30. Viet), Voitiuk (89. Korba), Somov, Matkobiš (65. Artim) – Varga.

U19:
MŠK Stropkov 5:0 KAC Košice
góly: Viet 3, Dovičák 2
U17:
MŠK Stropkov 4:1 KAC Košice
góly: Petrus 2, Marčišin, Čurilla

-msk-
Foto: Ladislav Lukáč

Facebook
Twitter
Email

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Print
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter