Tretia liga Východ sa rozbehla vysokým tempom a muži MŠK majú za sebou po anglickom týždni už tri kolá. V tom prvom privítali v domácom prostredí Sninu, v ktorom doťahovali jednogólové manko.

Aj napriek prevahe o jedného hráča sa nepodarilo využiť šance, ktoré sme si vypracovali a zo zápasu sme odchádzali s jedným bodom. V stredu cestovali na druhé kolo do Spišského Podhradia, kde po vysoko efektívnom polčase zvíťazili rozdielom triedy. V ďalšom domácom zápase sme v treťom kole privítali v derby Slovan Giraltovce.

Po vynikajúcom úvode a vedení sa súper kontaktným gólom vrátil do zápasu a stihol do polčasu ešte vyrovnať. V druhom polčase sa napokon podarilo domácim nakloniť víťazstvo na svoju stranu a po góle Vargu sa tešili z víťazstva. V ďalšom kole vycestujeme na pôdu Sobraniec. Svoju súťaž rozbehli aj obe dorastenecké družstvá, ktoré po dominantných výkopoch na výborne pripravenej ploche v Breznici porazili súpera z KAC Košice. V ďalšom kole sa mládežníci predstavia na ihrisku Košickej Novej Vsi.

 1. kolo 3. ligy Východ
  MŠK Stropkov 1:1 MFK Snina
  gól: Leško
  MŠK: Pella – Bochin (68. Kmiť), Zápotocký, Keresteš, M. Matkobiš – Špak(42. Somov), Leško, Križanovský (52. Voitiuk), Slobodník (68. Viet), Polaščík – Varga.
 2. kolo 3. ligy Východ
  MŠK Spišské Podhradie 0:3 MŠK Stropkov
  góly: Somov, Matkobiš, Polaščík
  Zostava: Pella – Zápotocký (56. Bochin), Keresteš, Kmiť, Leško – Križanovský, Polaščík (83. Korba), Somov, Matkobiš M.(71. Artim) – Voitiuk (83. Matkobiš K.) – Varga (71. Viet)
 3. kolo 3. ligy Východ
  MŠK Stropkov 3:2 MFK Slovan Giraltovce
  góly: Matkobiš, Voitiuk, Varga
  Zostava: Pella – Leško, Kmiť (46. Zápotocký), Špak, Keresteš – Križanovský, Polaščík (30. Viet), Voitiuk (89. Korba), Somov, Matkobiš (65. Artim) – Varga.

U19:
MŠK Stropkov 5:0 KAC Košice
góly: Viet 3, Dovičák 2
U17:
MŠK Stropkov 4:1 KAC Košice
góly: Petrus 2, Marčišin, Čurilla

-msk-
Foto: Ladislav Lukáč

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zdieľať

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on print
Print
Share on email
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter