Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum

5. ročník Mestskej plaveckej ligy – III. kolo

Školské stredisko záujmovej činnosti, ktoré pracuje ako súčasť ZŠ
Konštantínova zorganizovalo dňa 19. apríla 2010 už III. kolo
5. ročníka Mestskej plaveckej ligy, ktorej sa zúčastňujú žiaci
všetkých základných škôl v našom meste. Žiaci súťažia v klasických
plaveckých disciplínach prsia, kraul, znak na 25 m, 50 m, 100m a v štafete
4×50 m voľný spôsob. Za svoje výkony získavajú body, ktoré sa im
z jednotlivých kôl spočítavajú. V záverečnom kole tejto súťaže,
ktoré bude v mesiaci jún sa určí konečné poradie. Žiaci budú odmenení
vecnými cenami a diplomami. Teší nás veľký záujem o túto súťaž!

Kategória: 3.-4.ročník

Disciplína: 25 m v.s.

1. Filip Vašš III.ZŠ 20,91
2. Samuel Smolko III.ZŠ 21,72
3. Filip Kandalík CZŠ 22,24
4. Lukáš Džavoronok III.ZŠ 22,51
5. Adam Jakubov III.ZŠ 22,88
6. Michal Kočiš III.ZŠ 24,47
7. Martin Baranik III.ZŠ 25,27
8. Dominik Šmajda III.ZŠ 25,31
9. Mário Reiter III.ZŠ 25,77
10. Jakub Čurilla III.ZŠ 27,17
11. Matúš Surmaj III.ZŠ 27,52
12. Kevin Varchola III.ZŠ 28,87
13. Adam Hmurčík III.ZŠ 29,84
14. Dušan Jaselský III.ZŠ 31,54
15. Samuel Maťaš CZŠ 32,96
1. Liana Sahajdová III.ZŠ 20,57
2. Barbora Zakovičová III.ZŠ 22,50
3. Alžbeta Bujdošová III.ZŠ 22,91
4. Alica Kimáková III.ZŠ 23,36
5. Martina Marušáková III.ZŠ 25,45
6. Alexandra Lehocká III.ZŠ 26,69
7. Izabella Bilecová III.ZŠ 26,89
8. Andrea Vaššová III.ZŠ 28,21
9. Kristína Škublíková III.ZŠ 32,75
10. Tatiana Lesáková III.ZŠ 34,12
11. Klaudia Hocková III.ZŠ 39,33

Disciplína: 25 m prsia

1. Andrej Timotej Senaj CZŠ 25,54
2. Adam Jakubov III.ZŠ 26,11
3. Michal Kočiš III.ZŠ 26,68
4. Mário Reiter III.ZŠ 29,19
5. Domink Šmajda III.ZŠ 29,59
6. Filip Vašš III.ZŠ 30,41
7. Martin Baranik III.ZŠ 31,90
8. Samuel Smolko III.ZŠ 33,00
9. Šimon Tabiš III.ZŠ 33,66
10. Matúš Surmaj III.ZŠ 34,50
11. Filip Varga III.ZŠ 44,16
1. Mária Šmajdová III.ZŠ 26,40
2. Izabella Bilecová III.ZŠ 27,58
3. Liana Sahajdová III.ZŠ 28,31
4. Stela Rusinová I.ZŠ 29,19
5. Sára Mária Karašinská CZŠ 29,76
6. Alica Kimáková III.ZŠ 30,37
7. Barbora Zakovičová III.ZŠ 30,58
8. Andrea Vaššová III.ZŠ 31,22
9. Ema Michrinová III.ZŠ 31,42
10. Alena Rybárová I.ZŠ 31,60
11. Klaudia Hocková III.ZŠ 31,74
12. Alexandra Homoľová III.ZŠ 32,08
13. Paula Rusnáková II.ZŠ 32,86
14. Caroline Cichá III.ZŠ 33,37
15. Kristína Škublíková III.ZŠ 41,42

Disciplína: 25 m znak

1. Samuel Smolko III.ZŠ 24,78
2. Filip Vašš III.ZŠ 25,45
3. Denis Bedruň III.ZŠ 25,93
4. Michal Kočiš III.ZŠ 26,03
5. Matúš Surmaj III.ZŠ 27,36
6. Adam Jakubov III.ZŠ 28,30
7. Dušan Jaselský III.ZŠ 29,71
8. Lukáš Džavoronok III.ZŠ 32,63
1. Liana Sahajdová III.ZŠ 26,76
2. Barbora Zakovičová III.ZŠ 27,46
3. Izabella Bilecová III.ZŠ 27,88
4. Alica Kimáková III.ZŠ 28,28
5. Alexandra Lehocká III.ZŠ 28,94
6. Martina Marušáková III.ZŠ 32,72
7. Mária Šmajdová III.ZŠ 34,93
8. Andrea Vaššová III.ZŠ 36,02
9. Tatiana Lesáková III.ZŠ 43,74

Disciplína: 50 m kraul

1. Filip Vašš III.ZŠ 46,94
2. Samuel Smolko III.ZŠ 51,68
3. Adam Jakubov III.ZŠ 54,21
4. Filip Kandalík CZŠ 55,18
5. Michal Kočiš III.ZŠ 58,97
6. Lukáš Džavoronok III.ZŠ 1:03,21
7. Dominik Šmajda III.ZŠ 1:06,83
1. Liana Sahajdová III.ZŠ 52,05
2. Alžbeta Bujdošová III.ZŠ 54,38
3. Barbora Zakovičová III.ZŠ 57,39
4. Tatiana Lesáková III.ZŠ 1:24,16

Disciplína: 50 m prsia

1. Andrej Timotej Senaj CZŠ 59,48
2. Adam Jakubov III.ZŠ 1:00,91
3. Michal Kočiš III.ZŠ 1:01,34
4. Mário Reiter III.ZŠ 1:06,78
5. Filip Vašš III.ZŠ 1:10,28
1. Alica Kimáková III.ZŠ 1:02,67
2. Mária Šmajdová III.ZŠ 1:03,02
3. Liana Sahajdová III.ZŠ 1:03,56
4. Izabella Bilecová III.ZŠ 1:06,76
5. Ema Michrinová III.ZŠ 1:08,51
6. Paula Rusnáková II.ZŠ 1:09,16
7. Andrea Vaššová III.ZŠ 1:09,28
8. Barbora Zakovičová III.ZŠ 1:09,34
9. Klaudia Hocková III.ZŠ 1:09,72
10. Alena Rybárová I.ZŠ 1:11,68
11. Caroline Cichá III.ZŠ 1:16,61

Kategória: 5.- 6.ročník

Disciplína: 50 m kraul

1. Oliver Berik CZŠ 37,83
2. Jozef Adamica III.ZŠ 41,83
3. Ivo Liška III.ZŠ 43,85
4. Oliver Regrút III.ZŠ 44,31
5. Matej Mydla III.ZŠ 48,14
6. Jakub Kimak III.ZŠ 48,68
7. Peter Berezný III.ZŠ 49,89
8. Lukáš Ševc III.ZŠ 55,85
9. Tomáš Sitkanič III.ZŠ 57,41
10. Matúš Kimak III.ZŠ 59,82
11. Adam Fedorkovič III.ZŠ 1:07,00
12. Tomáš Leško III.ZŠ 1:08,00
1. Miriam Harvanová CZŠ 49,99
2. Nikola Čakurdová I.ZŠ 52,91
3. Katarína Hurná III.ZŠ 55,23
4. Michaela Lešková III.ZŠ 55,36
5. Alžbeta Vrabľová III.ZŠ 57,70
6. Bibiána Hecková III.ZŠ 1:03,15
7. Jana Kardoheliová III.ZŠ 1:08,12

Disciplína: 100 m kraul

1. Ivo Liška III.ZŠ 1:46,31
2. Oliver Berík CZŠ 1:48,55
3. Oliver Regrút III.ZŠ 1:49,85
4. Peter Berezný III.ZŠ 1:57,43
5. Lukáš Ševc III.ZŠ 2:17,01
6. Tomáš Sitkanič III.ZŠ 2:26,46
7. Matúš Kimak III.ZŠ 2:32,43
8. Adam Fedorkovič III.ZŠ 2:46,06
9. Tomáš Leško III.ZŠ 2:58,08

Disciplína: 50 m prsia

1. Jozef Adamica III.ZŠ 50,24
2. Oliver Berik CZŠ 51,51
3. Oliver Regrút III.ZŠ 56,59
4. Kevin Kočanský III.ZŠ 1:04,12
5. Matej Mydla III.ZŠ 1:05,24
1. Ivona Široká III.ZŠ 56,61
2. Zuzana Borščová III.ZŠ 1:02,61
3. Viktória Harmadová CZŠ 1:02,91
4. Jana Kardoheliová III.ZŠ 1:14,19
5. Diana Stenčíková III.ZŠ 1:15,39
6. Alžbeta Vrabľová III.ZŠ 1:16,16
7. Alexandra Birošová III.ZŠ 1:22,31

Disciplína: 100 m prsia

1. Oliver Regrút III.ZŠ 2:19,41
2. Kevin Kočanský III.ZŠ 2:25,20
1. Ivona Široká III.ZŠ 2:11,37
2. Zuzana Borščová III.ZŠ 2:17,63
3. Alžbeta Vrabľová III.ZŠ 3:05,84

Disciplína:50 m znak

1. Denisa Beríková III.ZŠ 1:18,32

Disciplína: 400 m kraul

1. Oliver Regrút III.ZŠ 9:46,13
2. Peter Berezný III.ZŠ 10:08,10

Disciplína: 4×50 m v.s.

1. ZŠ Konštantínova- chlapci 3:13,40
1. ZŠ Konštantínova – dievčatá 4:34,10

Kategória: 7. – 9.ročník

Disciplína: 50 m kraul

1. Dávid Kosť III.ZŠ 33,64
2. Boris Kimák III.ZŠ 35,43
3. Filip Pašeň III.ZŠ 35,74
4. Michal Hepák CZŠ 37,82
5. Jakub Želinský II.ZŠ 37,94
6. Tomáš Semančík III.ZŠ 38,28
7. Tomáš Bosák III.ZŠ 38,49
8. Patrik Škurla III.ZŠ 38,96
9. Samuel Nus III.ZŠ 40,36
10. Maroš Vašš III.ZŠ 41,35
11. Jakub Šlepecký CZŠ 44,16
1. Zuzana Kočišová III.ZŠ 46,57
2. Eva Ďurajková I.ZŠ 53,15

Disciplína: 100 m kraul

1. Dávid Kosť III.ZŠ 1:27,67
2. Boris Kimák III.ZŠ 1:31,04
3. Michal Hepák CZŠ 1:33,94
4. Filip Pašeň III.ZŠ 1:34,12
5. Samuel Nus III.ZŠ 1:35,84
6. Tomáš Bosák III.ZŠ 1:41,64
7. Maroš Vašš III.ZŠ 1:52,42
1. Zuzana Kočišová III.ZŠ 1:51,09
2. Eva Ďurajková I.ZŠ 2:16,79

Disciplína: 50 m prsia

1. Tomáš Semančík III.ZŠ 46,02
2. Eduard Fedorík I.ZŠ 48,28
3. Boris Kimák III.ZŠ 51,14
4. Viliam Šíma III.ZŠ 51,55
5. Maroš Vašš III.ZŠ 52,05
6. Jakub Šlepecký CZŠ 55,11
1. Zuzana Kočišová III.ZŠ 52,75
2. Denisa Kočišová III.ZŠ 56,37
3. Michaela Zápotocká III.ZŠ 1:00,32
4. Lenka Babjarčíková III.ZŠ 1:01,98
5. Katarína Ongradyová III.ZŠ 1:10,68

Disciplína: 100 m prsia

1. Tomáš Semančík III.ZŠ 1:45,37
2. Boris Kimák III.ZŠ 1:52,07
3. Eduard Fedorík I.ZŠ 1:52,39
1. Zuzana Kočišová III.ZŠ 1:57,94
2. Denisa Kočišová III.ZŠ 2:01,94

Disciplína: 50 m znak

1. Jakub Želinský II.ZŠ 43,90
2. Samuel Nus III.ZŠ 49,40
3. Patrik Škurla III.ZŠ 50,89
4. Boris Kimák III.ZŠ 52,42
1. Zuzana Kočišová III.ZŠ 58,56

Disciplína: 400 m kraul

1. Dávid Kosť III.ZŠ 7:38,80
2. Boris Kimák III.ZŠ 8:24,68
1. Zuzana Kočišová III.ZŠ 9:08,15

Disciplína: 4×50 v.s.

1. ZŠ Konštantínova – chlapci 3:24,58
1. ZŠ Konštantínova – dievčatá 3:52,30

ŠSZČ ako súčasť ZŠ Konštantínova

Facebook
Twitter
Email

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Print
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter