Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum

5. ročník Mestskej plaveckej ligy – II. kolo

Školské stredisko záujmovej činnosti, ktoré pracuje ako súčasť ZŠ
Konštantínova zorganizovalo dňa 22. februára 2010 už II. kolo
5. ročníka Mestskej plaveckej ligy, ktorej sa zúčastňujú žiaci
všetkých základných škôl v našom meste. Žiaci súťažia v klasických
plaveckých disciplínach prsia, kraul, znak na 25 m, 50 m, 100m a v štafete
4×50 m voľný spôsob. Za svoje výkony získavajú body, ktoré sa im
z jednotlivých kôl spočítavajú a v záverečnom kole tejto súťaže,
ktoré bude na konci školského roka sa určí konečné poradie. Žiaci budú
odmenení vecnými cenami a diplomami. Teší nás hojná účasť
súťažiacich v prvom a druhom kole, tu sú výsledky prvých troch miest
II kola:

Kategória: 3. – 4. ročník

Disciplína: 25 m kraul

1. Samuel Smolko ZŠ Konštantínova 20,37
2. Adam Jakubov ZŠ Konštantínova 20,65
3. Filip Vašš ZŠ Konštantínova 21,50
1. Alžbeta Bujdošová ZŠ Konštantínova 23,56
2. Liana Sahajdová ZŠ Konštantínova 24,01
3. Adriana Semančíková ZŠ Konštantínova 24,62

Disciplína: 25 m prsia

1. Andrej Timotej Senaj CZŠ 26,62
2. Adam Jakubov ZŠ Konštantínova 26,83
3. Mário Reiter ZŠ Konštantínova 27,94
1. Mária Šmajdová ZŠ Konštantínova 28,78
2. Izabella Bilecová ZŠ Konštantínova 29,56
3. Alena Rybárová ZŠ Hrnčiarska 30,08

Disciplína: 25 m znak

1. Samuel Smolko ZŠ Konštantínova 26,10
2. Filip Vašš ZŠ Konštantínova 26,32
3. Adam Jakubov ZŠ Konštantínova 26,44
1. Izabella Bilecová ZŠ Konštantínova 30,16
2. Adriana Semančíková ZŠ Konštantínova 30,57
3. Martina Marušáková ZŠ Konštantínova 31,75

Disciplína: 50 m kraul

1. Filip Vašš ZŠ Konštantínova 51,64
2. Samuel Smolko ZŠ Konštantínova 59,39
3. Michal Kočiš ZŠ Konštantínova 1:01,85
1. Alžbeta Bujdošová ZŠ Konštantínova 57,76
2. Liana Sahajdová ZŠ Konštantínova 1:02,15
3. Barbora Zakovičová ZŠ Konštantínova 1:06,66

Disciplína: 50 m prsia

1. Andrej Timotej Senaj CZŠ 1:01,11
2. Adam Jakubov ZŠ Konštantínova 1:01,55
3. Mário Reiter ZŠ Konštantínova 1:05,20
1. Mária Šmajdová ZŠ Konštantínova 1:03,82
2. Izabella Bilecová ZŠ Konštantínova 1:05,58
3. Liana Sahajdová ZŠ Konštantínova 1:06,05

Kategória: 5. – 6. ročník

Disciplína: 50 m kraul

1. Oliver Berík CZŠ 37,27
2. Oliver Regrút ZŠ Konštantínova 46,60
3. Peter Berezný ZŠ Konštantínova 51,32
1. Miriam Harvanová CZŠ 49,71
2. Nikola Čakurdová ZŠ Hrnčiarska 49,75
3. Katarína Hurná ZŠ Konštantínova 56,84

Disciplína: 50 m prsia

1. Oliver Berík CZŠ 54,47
2. Oliver Regrút ZŠ Konštantínova 57,20
3. Viliam Brendza ZŠ Mlynská 59,11
1. Viktória Harmadová CZŠ 1:03,14
2. Barbora Fecková ZŠ Konštantínova 1:03,70
3. Zuzana Borščová ZŠ Konštantínova 1:05,18

Disciplína: 50 m znak

1. Oliver Regrút ZŠ Konštantínova 1:04,74
1. Barbora Fecková ZŠ Konštantínova 1:09,42
2. Denisa Beríková ZŠ Konštantínova 1:23,60
3. Jana Kardoheliová ZŠ Konštantínova 1:42,08

Disciplína: 100 m kraul

1. Oliver Berík CZŠ 1:49,32
2. Oliver Regrút ZŠ Konštantínova 2:02,14
3. Tomáš Sitkanič ZŠ Konštantínova 2:02,84

Disciplína: 100 m prsia

1. Oliver Regrút ZŠ Konštantínova 2:19,56
2. Tomáš Sitkanič ZŠ Konštantínova 3:25,37
1. Zuzana Borščová ZŠ Konštantínova 2:23,41

Disciplína: 400 m kraul

1. Oliver Regrút ZŠ Konštantínova 9:40,82
2. Peter Berezný ZŠ Konštantínova 10:01,63

Disciplína: 4×50 m v.s.

1. ZŠ Konštantínova – chlapci 4:15,72
1. ZŠ Konštantínova – dievčatá 5:02,72

Kategória: 7. – 9.ročník

Disciplína: 50 m kraul

1. Filip Pašeň ZŠ Konštantínova 35,62
2. Dávid Kosť ZŠ Konštantínova 35,82
3. Boris Kimák ZŠ Konštantínova 36,07
1. Antónia Fiľarská CZŠ 44,11
2. Zuzana Kočišová ZŠ Konštantínova 45,70
3. Eva Ďurajková ZŠ Hrnčiarska 51,44

Disciplína: 50 m prsia

1. Eduard Fedorík ZŠ Hrnčiarska 49,54
2. Boris Kimák ZŠ Konštantínova 49,85
3. Tomáš Semančík ZŠ Konštantínova 52,50
1. Romana Šmilňáková ZŠ Hrnčiarska 50,91
2. Denisa Kočišová ZŠ Konštantínova 53,58
3. Zuzana Kočišová ZŠ Konštantínova 55,48

Disciplína: 50 m znak

1. Jakub Želinský ZŠ Mlynská 47,09
2. Boris Kimák ZŠ Konštantínova 49,65
3. Samuel Nus ZŠ Konštantínova 51,37
1. Monika Hruščová ZŠ Konštantínova 59,15
2. Zuzana Kočišová ZŠ Konštantínova 59,52

Disciplína: 100 m kraul

1. Filip Pašeň ZŠ Konštantínova 1:27,75
2. Samuel Nus ZŠ Konštantínova 1:29,88
3. Boris Kimák ZŠ Konštantínova 1:33,33
1. Antónia Fiľarská CZŠ 1:48,75
2. Zuzana Kočišová ZŠ Konštantínova 1:48,97
3. Eva Ďurajková ZŠ Hrnčiarska 2:11,65

Disciplína: 100 m prsia

1. Eduard Fedorík ZŠ Hrnčiarska 1:54,45
2. Tomáš Semančík ZŠ Konštantínova 1:54,93
3. Boris Kimák ZŠ Konštantínova 1:55,74
1. Romana Šmilňáková ZŠ Hrnčiarska 1:58,07
2. Zuzana Kočišová ZŠ Konštantínova 2:00,88
3. Denisa Kočišová ZŠ Konštantínova 2:01,12

Disciplína: 400 m kraul

1. Dávid Kosť ZŠ Konštantínova 7:38,11
2. Filip Pašeň ZŠ Konštantínova 8:05,52
3. Boris Kimák ZŠ Konštantínova 8:40,70

Disciplína: 4×50 m v.s.

1. ZŠ Konštantínova – chlapci 2:41,62
2. CZŠ – chlapci 3:17,72
1. ZŠ Konštantínova – dievčatá 4:07,97

ŠSZČ ako súčasť ZŠ Konštantínova

Facebook
Twitter
Email

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Print
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter