Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum

5. ročník Mestskej plaveckej ligy – I. kolo

Školské stredisko záujmovej činnosti, ktoré pracuje ako súčasť ZŠ
Konštantínova zorganizovalo 1. kolo už 5. ročníka Mestskej plaveckej
ligy, ktorej sa zúčastňujú žiaci všetkých základných škôl v našom
meste. Žiaci súťažia v klasických plaveckých disciplínach prsia, kraul,
znak na 25m, 50m, 100m a v štafete 4×50m voľný spôsob. Za svoje výkony
získavajú body, ktoré sa im z jednotlivých kôl spočítavajú a
v záverečnom kole tejto súťaže, ktoré bude na konci školského roka sa
určí konečné poradie. Žiaci budú odmenení vecnými cenami a diplomami.
Účasť na prvom kole bola hojná, čo nás teší a dúfame, že do tých
nasledujúcich kôl sa zapoja ďalší záujemcovia o tento krásny a zdraviu
prospešný šport.

Tu sú výsledky I. kola:
Kategória: 3. – 4.ročník

Disciplína: 25 m kraul

1.Filip Vašš ZŠ Konštantínova 20,90
2.Michal Kočiš ZŠ Konštantínova 22,09
3.Samuel Smolko ZŠ Konštantínova 22,11
1.Liana Sahajdová ZŠ Konštantínova 22,91
2.Alžbeta Bujdošová ZŠ Konštantínova 26,47
3.Adriana Semančíková ZŠ Konštantínova 26,76

Disciplína: 25 m prsia

1.Mário Reiter ZŠ Konštantínova 29,06
2.Michal Kočiš ZŠ Konštantínova 29,09
3.Adam Jakubov ZŠ Konštantínova 30,74
1.Izabella Bilecova ZŠ Konštantínova 28,98
2.Sára Mária Karašinská CZŠ 29,50
3.Mária Šmajdová ZŠ Konštantínova 30,67

Disciplína: 25 m znak

1.Samuel Smolko ZŠ Konštantínova 24,04
2.Filip Vašš ZŠ Konštantínova 25,29
3.Lukáš Džavoronok ZŠ Konštantínova 29,44
1.Izabella Bilecová ZŠ Konštantínova 29,20
2.Adriana Semančíková ZŠ Konštantínova 30,57
3.Liana Sahajdová ZŠ Konštantínova 31,11

Disciplína: 50 m kraul

1.Filip Vašš ZŠ Konštantínova 50,17
2.Filip Kandalík CZŠ 52,90
3.Samuel Smolko ZŠ Konštantínova 53,39
1.Liana Sahajdová ZŠ Konštantínova 56,14
2.Tatiana Lesáková ZŠ Konštantínova 1:24,56

Disciplína: 50 m prsia

1.Andrej Timotej Senaj CZŠ 1:04,04
2.Mário Reiter ZŠ Konštantínova 1:08,07
3.Filip Vašš ZŠ Konštantínova 1:14,02
1.Izabella Bilecová ZŠ Konštantínova 1:04,54
2.Mária Šmajdová ZŠ Konštantínova 1:08,16
;3.Ema Michrinová ZŠ Konštantínova 1:13,17

Kategória: 5.-6.roč.

Disciplína: 50 m kraul

1.Oliver Berík CZŠ 37,62
2.Oliver Regrút ZŠ Konštantínova 46,22
3.Oliver Bosák ZŠ Konštantínova 46,75
1.Nikola Čakurdová ZŠ Hrnčiarska 48,85
2.Diana Khwaja OGY 1:05,46
3.Bibiana Hecková ZŠ Konštantínova 1:13,16

Disciplína: 50 m prsia

1.Oliver Berík CZŠ 57,79
2.Oliver Regrút ZŠ Konštantínova 1:03,90
3.Viliam Brendza ZŠ Mlynská 1:06,12
1.Diana Khwaja OGY 1:08,82
2.Nikola Čakurdová ZŠ Hrnčiarska 1:10,76
3.Viktória Harmadová CZŠ 1:13,10

Disciplína: 50 m znak

1.Denisa Beríková ZŠ Konštantínova 1:37,30

Disciplína: 100 m kraul

1.Oliver Berík CZŠ 1:38,76
2.Oliver Regrút ZŠ Konštantínova 2:01,84
3.Peter Berezný ZŠ Konštantínova 2:05,78

Disciplína: 4×50 m v.s.

1. ZŠ Konštantínova B – chlapci 3:47,94
2. ZŠ Konštantínova A – chlapci 4:18,13

Kategória: 7. – 9. roč.

Disciplína: 50 m kraul

1.Filip Pašeň ZŠ Konštantínova 35,39
2.Boris Kimák ZŠ Konštantínova 35,89
3.Michal Hepák CZŠ 37,41
1.Viktória Hnatová ZŠ Mlynská 42,54
2.Antónia Fiľarska CZŠ 43,30
3.Katarína Ongradyová ZŠ Konštantínova 47,97

Disciplína: 50 m prsia

1.Eduard Fedorík ZŠ Hrnčiarska 49,44
2.Boris Kimák ZŠ Konštantínova 50,62
3.Samuel Nus ZŠ Konštantínova 53,11
1.Romana Šmilňáková ZŠ Hrnčiarska 51,05
2.Martina Vrabľová ZŠ Konštantínova 51,50
3.Viktória Hnatová ZŠ Mlynská 53,30

Disciplína: 50 m znak

1.Patrik Škurla ZŠ Konštantínova 47,94
2.Jakub Želinský ZŠ Mlynská 48,39
3.Boris Kimák ZŠ Konštantínova 49,05
1.Monika Hruščová ZŠ Konštantínova 1:01,58

Disciplína: 100 m kraul

1.Samuel Nus ZŠ Konštantínova 1:33,99
2.Boris Kimák ZŠ Konštantínova 1:36,56
3.Filip Pašeň ZŠ Konštantínova 1:37,68
1.Antónia Fiľarská CZŠ 1:47,13
2.Zuzana Kočišová ZŠ Konštantínova 1:56,71
3.Eva Ďurajková ZŠ Hrnčiarska 2:14,64

Disciplína: 100 m prsia

1.Eduard Fedorík ZŠ Hrnčiarska 1:54,29
2.Boris Kimák ZŠ Konštantínova 2:00,80
1.Romana Šmilňáková ZŠ Hrnčiarska 1:53,69
2.Martina Vrabľová ZŠ Konštantínova 2:03,34
3.Zuzana Kočišová ZŠ Konštantínova 2:03,70

Disciplína: 4×50 m v.s.

1.ZŠ Konštantínova – chlapci 2:51,12
2.CZŠ sv. Petra a Pavla – chlapci 2:56,99
1.ZŠ Konštantínova – dievčatá 3:58,92
2.CZŠ sv. Petra a Pavla – dievčatá 4:46,10

ŠSZČ ako súčasť ZŠ Konštantínova

obrazek
Facebook
Twitter
Email

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Print
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter