Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum

2. kolo Ondavskej detskej cyklotour

Druhé kolo cyklistických pretekov Ondavská detská cyklotour 2018, ktoré
organizuje NO-TAK Bike Team Stropkov, mesto Stropkov a CVČ pri ZŠ
Konštantínova, sa konalo v utorok 3. júla v lokalite Pod vlekom. Počasie
pretekárom prialo a zišlo sa ich na štarte viac ako v prvom kole, ba dokonca
viac ako napríklad v roku 2016, kedy ich na štarte stálo len okolo
25. Šport, konkrétne cyklistika sa v meste Stropkov teší veľkej
popularite.
Tretie posledné kolo tohto cyklistického seriálu je naplánované na utorok
17. júla v lokalite Pod vlekom. Celkové vyhodnotenie ODC 2018 sa bude
konať 3. augusta o 16.30 hod. na Námestí SNP v Stropkove.
1. kategória – 2009 – 2011 dievčatá

1. kolo 2. kolo 3. kolo Súčet bodov
1. Veronika Kundrátová 14 20 34
2. Liana Slivková 20 12 32
3. Alexandra Slivková 13 13 26
4. Laura Petrušková 0 14 14
5. Miriam Bujdošová 12 0 12
6. Martina Madzinová 0 11 11

1. kategória – 2009 – 2011 chlapci

1. kolo 2. kolo 3. kolo Súčet bodov
1. Matej Olčák 20 14 34
2. Oliver Šandrik 14 13 27
3. Ivo Fecko 13 9 22
4. Šimon Venglovič 12 10 22
5. Maximilán Vnouček 9 11 20
6. Štefan Szollos 0 20 20
7. Jakub Fecko 11 4 15
8. Ľuboš Sakara 10 3 13
9. Nikolas Hamarčák 0 12 12
10. Adam Karaman 0 8 8
11. Marko Olčák 0 7 7
12. Jozef Sakara 0 6 6
13. Maroš Hric 0 5 5
14. Nikolas Fazekaš 0 2 2
15. Gabriel Glinský 0 1 1
16. Tomáš Karaman 0 0 0

2. kategória – 2006 – 2008 dievčatá

1. kolo 2. kolo 3. kolo Súčet bodov
1. Sara Bodkowska 20 20 40
2. Ema Slivková 14 14 28
3. Emma Fecková 13 13 26
4. Tereza Bujdošová 12 0 12
5. Zuzana Drobňáková 11 0 11

2. kategória – 2006 – 2008 chlapci

1. kolo 2. kolo 3. kolo Súčet bodov
1. Kristián Zajac 20 20 40
2. Samuel Ján Lepeta 13 13 26
3. Tomáš Ľuľa 11 8 19
4. Adam Opitz 14 0 14
5. Jakub Suvák 0 14 14
6. Štefan Drobňák 12 0 12
7. Sabastián Hamarčák 0 12 12
8. Radoslav Bendas 0 11 11
9. Jakub Danko 10 0 10
10. Richard Petruška 0 10 10
11. Viktor Skoberne 9 0 9
12. Samuel Cichý 0 9 9
13. Adam Vidiščák 0 7 7

3. kategória – 2004 – 2005 dievčatá

1. kolo 2. kolo 3. kolo Súčet bodov
1. Klára Rusinková 14 20 34
2. Tamara Bujdošová 20 0 20
3. Emma Olčáková 0 14 14

3. kategória – 2004 – 2005 chlapci

1. kolo 2. kolo 3. kolo Súčet b4odov
1. Matej Cigan 13 20 33
2. Daniel Holod 9 13 22
3. Gabriel Porvazník 20 0 20
4. Eryk Bodkowski 14 0 14
5. Martin Madzin 0 14 14
6. Jozef Fiľarský 12 0 12
7. Marián Sivák 11 0 11
8. Boris Kizák 10 0 10
Facebook
Twitter
Email

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Print
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter