Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum
Vyhľadať
Close this search box.

Vianočné pásmo žiakov ZŠ Konštantínova pre Nový Domov

konšt

Sviečky na adventnom venci sú už spolovice zapálené a vianočná nálada naberá na obrátkach. Sme radi, že aj vďaka našim usilovným žiakom krúžku Priateľstva s Novým domovom pod vedením pani učiteľky Kačurovej bol 11. december v Novom domove iným dňom. Vianočné pásmo plné vinšov, spevu a kolied potešilo. Hovorené slovo bolo pretkané krásnym spevom aj tónmi harmoniky. Čas bežal neskutočne rýchlo.

Pre starkých sme mali však ešte jedno prekvapenie. Do Nového domova sme prišli ,,vyzbrojení“ . Každý žiak si doniesol svoj peračník. Pani učiteľka pestrú paletu námetov s vianočnou tematikou. Deti sa s radosťou podelili o svoje farbičky a tvorivá práca bola pre všetkých milým obohatením, ale aj pamiatkou či výzdobou.

Záver bol krásnou bodkou nášho spoločného stretnutia so starkými, keď sme im v mene všetkých žiakov našej školy odovzdali dar – KRABICE PLNÉ LÁSKY. Za iniciatívu v organizovaní zbierky ďakujeme pani zástupkyni Džupinovej a Štofirovej.

Poďakovanie patrí aj riaditeľke Nového Domova za milé privítanie, pohostenie a veľmi príjemnú atmosféru, ktorá bola obohatením pre našich žiakov.

A.K.

Facebook
Twitter
Email

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Print
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter