Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum
Vyhľadať
Close this search box.

Šieste víťazstvo MŠK v rade

Posledný týždeň priniesol hráčom MŠK znova niekoľko zaujímavých konfrontácií. V sobotu privítali na ihrisku v Breznici v derby zápasoch dorastenci súpera zo Svidníka. Kategória U19 rozbehla svoj zápas veľkou aktivitou.

Na začiatku druhého polčasu za stavu 9:0 sa hosťom v jednej chvíli zranila pätica hráčov a vzhľadom na to, že Svidníku klesol počet hráčov pod 7, rozhodca bol nútený zápas predčasne ukončiť. Mladším dorastencom sa nepodarilo udržať dvojgólový náskok, ktorý stratili doslova v posledných sekundách. Česť žiakov v súbojoch s Humenným sa podarilo napraviť kategórii U13, ktorá si po dobrom výkone poradila so svojim súperom. Ostatné družstvá ťahali za kratší koniec.

Na ďalšom turnaji sa predstavila kategória U9, ktorá cestovala do Veľkého Šariša na akciu organizovanú CFT Academy. V štyroch zápasoch sa tešila z víťazstva aj prežili smútok z prehry, každopádne zaznamenali znova mierne zlepšenie vo svojom prejave. Muži doma privítali Raslavice, dobre organizovaný súper im počas zápasu nedovolil veľa príležitostí, no aj napriek tomu sme gólom Vargu na začiatku druhého polčasu zaznamenali už šiestu výhru v rade a po siedmich kolách sme bez prehry na druhom mieste v tesnom závese za Spišskou Novou Vsou. Najbližsie sa predstavíme v sobotu na horúcej pôde v Lipanoch.