Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum

VÝSLEDKY KOMUNÁLNYCH VOLIEB 2018 V STROPKOVSKÝCH OBCIACH

Baňa

František Šlang SMER-SD, SNS – 55 hlasov – zvolený
Ján Gundza KDH – 44
Jozef Gondek NEKA – 9

Breznica

Slavomír Brendza SNS – 255 – zvolený
Ján Blanár NEKA – 82
Jozef Novák NÁRODNÁ KOALÍCIA – 32
Ján Ruda SME RODINA – Boris Kollár – 12

Breznička

Monika Leľová NEKA – 50 – zvolená

Brusnica

Tatiana Szabóová SMER-SD, SNS – 136 – zvolená
Michal Potoma MOST – HÍD, KDH – 65

Bukovce

Jaroslav Palička SMER-SD, SNS – 202 hlasov – zvolený

Bystrá

Miroslav Korečko SMER-SD – 14 – zvolený

Bžany

Ladislav Vrabeľ SNS – 78 – zvolený
Kamil Fečko SMER-SD – 61
Juraj Kasarda KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) – 22
Milan Hutňan MOST – HÍD – 7
Dušan Slivovič NÁRODNÁ KOALÍCIA – 0
Igor Široký SME RODINA – Boris Kollár – 0

Duplín

Jozef Potoma KDH, SaS – 187 – zvolený
Jozef Gajdoš SME RODINA – Boris Kollár – 104

Gribov

Štefan Mulik SMER-SD, SNS – 79 hlasov – zvolený

Havaj

Stanislav Viňarský SMER-SD, SNS – 97 – zvolený
Slavomír Jacečko SaS – 78
Slavomír Skysľak MOST – HÍD – 48
Ladislav Kleban NEKA – 11
Katarína Blanárová DS – 6

Chotča

Vladimír Čač SNS – 270 – zvolený
Miroslav Znoj SMER-SD – 84

Jakušovce

Ján Smetanka SMER-SD, SNS – 19 – zvolený

Kolbovce

Marek Antoš SMER-SD, SNS, MOST – HÍD – 74 – zvolený

Korunková

Mária Dudiňaková SMER-SD, SNS – 28 zvolená

Kožuchovce

Ján Zajac SMER-SD – 21 hlasov – zvolený

Krišľovce

Monika Dovičaková KDH- 17 hlasov – zvolená

Kručov

Anna Kertisová – SMER SD, SNS – 93 – zvolená

Krušinec

Viktor Bochin SNS – 56 – zvolený
Pavol Palička NEKA – 45
Darina Dobošová Drotárová KDH – 32
Jozef Antoš SMER-SD – 5

Lomné

Ľudmila Hospodárová SMER-SD – 91 – zvolená
Daniela Marcinčáková SNS – 17
Ján Hritz KDH – 15

Makovce

Ján Ďuk SNS – 47 – zvolený
Dušan Jacečko KDH – 38
Tomáš Švahla SMER-SD – 16

Malá Poľana

Anna Bandiová SNS – 55 – zvolená
Helena Ličková SMER-SD – 13
Monika Minková KDH – 11

Miková

Dušan Džula SMER-SD – 45 – zvolený
Jozef Janočko SNS – 24
Ladislav Revák NEKA – 6

Miňovce

Miroslav Mojsej SMER-SD, SNS – 176 – zvolený
Ľubomír Kapa NÁRODNÁ KOALÍCIA – 23

**Mrázovce

Pavol Polaščík KDH – 28 zvolený
Ľuboš Sabol 21

Nižná Olšava

Igor Madzin MOST – HÍD, KDH – 137 – zvolený
Martin Hančák SNS, SMER-SD – 92

Oľšavka

Ján Biroš MOST – HÍD, SMER-SD – 72 – zvolený

Potoky

Milan Vavrek SMER-SD – 45 – zvolený
Miroslav Vavrek NÁRODNÁ KOALÍCIA – 12

Potôčky

Dušan Šmajda SMER-SD – 29 – zvolený
Silvia Piršč NEKA – 13
Michal Knapek SPOLU – 4

Soľník

Radoslav Slivka SNS – 17 – zvolený

Staškovce

Peter Gojdič NEKA – 96 – zvolený
Štefan Varcholík SMER-SD, SNS – 36
Martin Homza MOST – HÍD, KDH – 24
Slavomir Prokopovič KSS – 7

Šandal

Jaroslav Mikula KDH – 92 – zvolený
Marián Čeledinský SaS – 65

Tisinec

Jozef Kačmár SMER-SD, MOST – HÍD – 183 – zvolený
Ján Michrina SNS – 55
Peter Bedruň NEKA – 30

Tokajík

Jana Medvecová SMER-SD, SNS – 34 – zvolená

Turany nad Ondavou

Ján Jakubov KDH – 99
Martina Perátová NEKA – 99

Varechovce

Milan Hudák SMER-SD, SNS – 68 – zvolený
Michal Holod MOST – HÍD – 26

Veľkrop

Marián Prokopič SMER-SD, SNS – 105 – zvolený

Vislava

Milan Haňak SMER-SD, SNS, MOST – HÍD – 76 – zvolený

Vladiča

Ján Čurpek SMER-SD, SNS – 27 – zvolený
Michal Mulík KDH – 13

Vojtovce

Helena Kasardová SMER-SD, SNS – 34 – zvolený

Vyškovce

Dušan Antoš KDH – 43 – zvolený
Ladislav Jobko MOST – HÍD – 40

Vyšná Olšava

Juraj Kasarda SMER-SD, SNS – 231 – zvolený

Vyšný Hrabovec

Monika Sipľaková SMER-SD, SNS – 87 – zvolená
Martin Kalman KDH – 30
Facebook
Twitter
Email

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Print
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter