Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum

Doplnené výsledky komunálnych volieb 2018 v Stropkove

Kandidáti, ktorí boli zvolení za poslancov MsZ podľa volebných obvodov
a ich poradie podľa počtu získaných hlasov:

Číslo volebného obvodu Meno a priezvisko kandidáta Politická strana, politické hnutie alebo koalícia, ktorá kandidáta
navrhla alebo nezávislý kandidát
Počet platných hlasov
1 Róbert Fatľa SMER – sociálna demokracia 129
2 Dušan Lukáč, Ing. nezávislý kandidát 251
2 Martin Džupin Slovenská národná strana 114
3 Peter Lehocký, Mgr. Kresťanskodemokratické hnutie 152
3 Martina Demjanová, Ing. Slovenská národná strana 136
4 Viliam Mihok, Mgr. nezávislý kandidát 125
4 Daniel Hubáč, Mgr. nezávislý kandidát 124
5 Jana Slivková, Mgr. Kresťanskodemokratické hnutie 145
5 Slavomír Cichý, Ing. nezávislý kandidát 128
6 Slavomír Rapáč nezávislý kandidát 212
6 Michal Sykora nezávislý kandidát 130
7 Milan Pavúk nezávislý kandidát 191
7 Stanislav Kolcun, Ing. NÁRODNÁ KOALÍCIA 174
8 Radko Kmiť nezávislý kandidát 220
8 Dušan Večurkovský nezávislý kandidát 207
9 Jaromír Zachar, Mgr. nezávislý kandidát 199
9 Tibor Paňko, Ing. SMER – sociálna demokracia 184
10 Martin Žiak NÁRODNÁ KOALÍCIA 82

Náhradníci – kandidáti, ktorí neboli zvolení za poslancov MsZ a ich
poradie podľa počtu získaných hlasov:

Číslo volebného obvodu Meno a priezvisko kandidáta Politická strana, politické hnutie alebo koalícia, ktorá kandidáta
navrhla alebo nezávislý kandidát
Počet platných hlasov
2 Oľga Kurucová, Ing. SMER – sociálna demokracia 93
2 Peter Baraník, MVDr. NÁRODNÁ KOALÍCIA 90
2 Miroslav Malina, Mgr. SMER – sociálna demokracia 69
2 Peter Jackanin NÁRODNÁ KOALÍCIA 14
3 Alfonz Veselý, Mgr. SMER – sociálna demokracia 134
3 Alfonz Gombár nezávislý kandidát 103
3 Miroslav Danko SMER – sociálna demokracia 64
4 Miroslav Dzurja Kresťanskodemokratické hnutie 80
4 Valentína Burcáková, Ing. SMER – sociálna demokracia 77
4 Miroslav Dankanin, Ing. SMER – sociálna demokracia 60
4 Ján Liška nezávislý kandidát 49
4 Róbert Lehocký nezávislý kandidát 48
4 Róbert Korady nezávislý kandidát 46
4 Alojz Sivák NÁRODNÁ KOALÍCIA 21
4 Matúš Kimák Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko 19
5 Eduard Kočiš, Mgr. Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko 78
5 Peter Senaj, Ing. nezávislý kandidát 47
5 Marek Manduľa, Ing. OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 40
5 Gabriel Foťko SMER – sociálna demokracia 31
5 Jaroslav Kaščák SMER – sociálna demokracia 21
6 Jaroslav Čonka NÁRODNÁ KOALÍCIA 111
6 Slavomír Petranin nezávislý kandidát 100
6 Milan Čurilla SMER – sociálna demokracia 82
6 Jozef Lacko SMER – sociálna demokracia 78
6 Metod Burák, Ing. Kresťanskodemokratické hnutie 34
6 Jaromír Hybeľ NÁRODNÁ KOALÍCIA 27
7 Vladimír Čintala, Ing. nezávislý kandidát 105
7 Jozef Senaj NÁRODNÁ KOALÍCIA 81
7 Michal Malina, Ing. SMER – sociálna demokracia 71
7 Martin Blaško, Mgr. SMER – sociálna demokracia 33
8 Emil Jakubčo, Bc. Kresťanskodemokratické hnutie 130
8 Štefan Polivčák, Ing. SMER – sociálna demokracia 72
8 Ján Harvilko Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko 38
8 Daniel Lipka, Mgr. SMER – sociálna demokracia 37
8 Milan Kráľ, Ing. NÁRODNÁ KOALÍCIA 29
8 Roman Popik, Ing. MOST – HÍD 23
9 Gabriel Zajtko, Ing. SMER – sociálna demokracia 112
9 Imrich Makó NÁRODNÁ KOALÍCIA 37
9 Mário Žemlička Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko 23
10 Adela Fiľarská, MUDr. Slovenská národná strana 46
Facebook
Twitter
Email

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Print
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter