Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum
Vyhľadať
Close this search box.

23. Ples Brezničanov

foto5

Ples je jednou z najočakávanejších spoločenských udalostí roka. Je to príležitosť, kedy si môžeme obliecť krásne šaty, obleky, zabaviť sa, zatancovať a stráviť príjemné chvíle s priateľmi.

 Aj v Breznici sme chystali, tešili sa, starali a zabezpečovali. Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na príprave 23. Plesu Brezničanov, ktorý sa uskutočnil 20.1.2024. Presne v tento deň prišli dámy a páni slávnostne vyobliekaní, s úsmevom na tvári do nádherne vyzdobenej  breznickej sály, zabaviť sa. Hneď do týždňa, keď sa zverejnil plagát, boli všetky vstupenky zarezervované, aj zaplatené. Teší nás veľký záujem, a ľutujeme, že nemohli byť prítomní všetci, ktorí by tu chceli byť…snáď o rok.

Ples sa neorganizuje jeden deň, nepripravuje ho jeden človek, a nechystá sa bez námahy. Pripraviť sa dá len s láskou, i nervozitou, so zháňaním i smiechom, a pripravujú ho ľudia s cieľom, aby sa hostia cítili príjemne a aby sa dobre bavili. Koľko ľudí – toľko názorov. Ale vždy, v konečnom dôsledku, zábava a spokojnosť záleží na tom, kto si akú náladu vytvorí. Naše plesy sa organizujú „pod hlavičkou“ Materská škola a Základná škola v spolupráci s Obecným úradom….a za tým všetkým nie je len nejaká organizácia, či inštitút, ale ľudia – omylní, zapálení pre prácu, šikovní, i nervózni. Každý to chce najlepšie. Robíme to preto, aby sa ľudia zabavili, a zároveň chceme pomôcť deťom – zvyšné peniaze z tomboly sa rozdelia  deťom do MŠ a ZŠ Breznica na pomôcky, za čo všetkým ďakujeme. Verte, že ani cent nevyjde nazmar, a naše školy sú krásne a kolektív detí a učiteliek vďačný. Vďačný aj Vám, že aj takto pomáhate. Ďakujeme všetkým, ktorí cenami prispeli do tomboly, ktorí chodili a zháňali, či už elektroniku, kozmetiku, poukazy, knihy, hračky, dekorácie… nechýbala ani torta, vitamíny, či mliečne výrobky.

 Ďakujeme skvelému kolektívu Motorest Breznica za chutné jedlo a šikovnú obsluhu, hudobnej skupine GOLD z Gaboltova za perfektnú hudobnú zábavu, Katke Kuriľákovej a jej pomocníčkam z Rozvojového tímu Breznica za krásnu výzdobu, starostovi Slavomírovi Brendzovi a obecnému zastupiteľstvu za to, že nás vždy už pri plánovaní plesu podporia, kolektívu Materskej a Základnej školy za organizovanie od začiatku až do konca….

Ďakujeme všetkým, ktorí pomohli pri čomkoľvek, aj pri nejakej maličkosti, pretože vlastne z maličkostí vznikajú veľké veci. A ďakujeme všetkým, ktorí sa vedia zabávať. (ako riaditeľka MŠ i spoluorganizátorka si vždy  na začiatku poviem „ s Božou pomocou začať a s Božou pomocou skončiť“ , aj teraz to tak bolo J a bolo super a Ďakujem)

Tešíme sa o rok na 24. Ples Brezničanov, a veríme, že bude ešte lepší, ako ten tohtoročný J Srdečne blahoželáme všetkým výhercom tomboly, hlavne manželom Hrižovcom za 1. Cenu, teda víkendový pobyt na Štrbskom plese.

 A týmto sa chceme poďakovať všetkým darcom, ktorí do tomboly prispeli cenami, a v prvom rade chceme poďakovať Ing. Robertovi Kočišovi, ktorý nám zaplatil krásne banery – veľkú fotostenu, kde vznikli krásne fotky, a nápis do sály – teraz už každý rok budeme spomínať, na sponzora banerov J Sponzorom prvej ceny do tomboly je už dlhé roky pán Ing. Miroslav Remeta, ktorý venoval welnes pobyt v 4* hoteli Borovica Štrbské Pleso, za čo mu veľmi pekne ďakujeme. Ďakujeme aj všetkým ďalším sponzorom, ktorými sú – Obec Breznica, Slavomír Brendza, manželia Šafrankovci, Vdp. farár Andrej Spišák, Mäso Eso – Ján Varga, Reštaurácia Poľovníček – Ladislav Vrábeľ, Jozef Gula Stropkov, Alena Šimková, SALY – Jaroslav Saloň, JODO Jozef Dolutovský a Štefan Gonos, Motorest Breznica, Kolektív MŠ Breznica, Kolektív ZŠ Breznica, Potraviny MilkAgro Breznica, Kvetinárstvo Eben, Kvetinárstvo Orchidea, Píla Breznica, Drogéria Jozef Staško, Instrument Košice – Vincent Lukáč , Pekáreň Šandal – Maťaš, Mária Dudiňaková, Práčovňa Breznica – Tatiana Ferencová, Janka Burcáková – Fashion Area Stropkov, Makos Stropkov, Autoumývareň BS, Ingrid Barnášová Gonosová, Kníhkupectvo Hviezdoslav, Katarína Kuriľáková, Renáta Gajdošová, Anna Guziová, VSTechnic – Kapcalovci, Lekáreň Dr. Max – PharmDr. Mária Kočišová, Dávid Ryzner a Igor Hric, JUPI –Juraj Piskorík, Dominik Kočiš, Europlast – Stanislav Potoma, Marcel Bučko, Stavebniny Stropkov – Pašeňová, Motor Industry Autoservis, Firma Borgi, Fund &Play, MM Agronex, s.r.o. Martin Džupin, Manželia Vorobeľovci, Katarína Vendeľová, Gabriela Jadlovská, Ľudmila Župinová, Firma Stavbárik

                                                                                               Kolektív MŠ a ZŠ Breznica

Facebook
Twitter
Email

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Print
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter