Týždenník občanov okresu Stropkov a okolia - ESpektrum

Obmedzenia vo Vysokých Tatrách

Oblastná organizácia cestovného ruchu Región Vysoké Tatry pozorne sleduje všetky kroky a opatrenia, ktoré v súvislosti s ochorením COVID -19 prichádzajú od autorít a vládnych inštitúcií. Na základe nariadení, ktoré boli zverejnené dňa 12.03.2020 v rámci preventívnych opatrení, sú aj vo Vysokých Tatrách prevádzky, ktoré boli zatvorené alebo sú v obmedzenej prevádzke.

V spolupráci so ZCR Vysoké Tatry a tatranskými informačnými kanceláriami neustále sledujeme všetky aktuálne informácie a aktualizujeme ich pre návštevníkov Tatier i prevádzkovateľov služieb, na sociálnych sieťach – FB Región Vysoké Tatry a IG Regionvysoketatry.

S platnosťou od 13.03.2020 od 7:00 hodiny sú zatvorené všetky lyžiarske strediská na území Vysokých Tatier. Zrušená je preto aj prevádzka Skibusu, zatvorený je aj aquapark AquaCity Poprad, predpokladaný termín obmedzenia je do 26.03.2020 a podľa ďalšieho vývoja situácie.

Podujatia, ktoré boli plánované v organizačnej pôsobnosti OOCR Región Vysoké Tatry v termíne do konca marca 2020 boli takisto zrušené (Memoriál Vlada Tatarku a Petra Šperku a Galfy Grand Tour), rovnako ako všetky podujatia, ktoré sú organizované inými subjektmi alebo v spolupráci s OOCR. Ďalšie plánované podujatia, ktoré sa majú konať v najbližších období, budú zrejme presunuté na nové termíny, o čom budeme informovať.

Obmedzenia sa týkajú aj prevádzky informačných kancelárií z dôvodu mimosezóny aj ako opatrenie v danom období. 

Podujatia vo Vysokých Tatrách:

Viac ako 95% podujatí v Regióne Vysoké Tatry bolo náhle zrušených alebo presunutých na iný termín.

Prehľad nájdete na stránkach: 

www.tatry.sk www.regiontatry.sk www.vysoketatry.sk www.poprad.sk www.strba.sk

Facebook
Twitter
Email

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Print
Email

Najčítanejšie

Najčítanejšie správy

Koronavírus

Oznamy

Newsletter