Ďalšia firma z okresu Stropkov pomáha v boji s pandémiou

Štíty z Duplína

Firma DaT- Design and Technology s.r.o. je firmou nachádzajúcou sa v obci Duplín. Na trhu pôsobí už približne 3 roky a disponuje komplexnou ponukou produktov, medzi ktorými si nájde zákazník to svoje. Cieľom firmy je vyrábať to, čo nie je jednoduché na trhu zadovážiť a je potrebné vyrábať na mieru. Či už ide o výrobu reklamných a darčekových predmetov, výrobu nápisov na budovy, revíznych štítkov pre stroje a zariadenia, svadobných a bytových doplnkov, ktoré sú v prevažnej miere často personalizované, či tvorbu webov alebo inú zákazkovú výrobu. Sekundárne sa zameriava na technické zabezpečenie prevažne medicínskych kongresov.

Výroba firmy DaT – Design and Technology je známa nielen na Slovensku, ale pôsobí aj na českom trhu. Jej konateľom je Ing. Jozef Mikčo.

Konatelia firmy D&T

Myšlienka výroby ochranných štítov vznikla na základe požiadavky Univerzitnej nemocnice v Košiciach o dodanie ochranných štítov nízkej ceny a s čo najnižšou ekologickou záťažou. Požiadavky apelujú najmä na krátkodobé využitie ochranného štítu, ktorý môže byť kontaminovaný a preto sa dezinfikuje a časom vyhadzuje,“ povedal J. Mičo.

Nasledujúci obsah je sprístupnený len prihláseným návštevníkom.

Prihlásiť saRegistrovať