V družobnom súboji spravodlivá remíza

V rámci XXII. ročníka obnoveného jarmoku v Stropkove sa v podvečer prvého jarmočného dňa na štadióne MŠK Tesla odohral tradičný futbalový zápas medzi old boys dvoch družobných miest – Stropkova a poľského Bilgoraja.
Hostia mali k dispozícii iba jedenásť hráčov, domáci „starí páni“ pätnásť, takže v ich prípade bola väčšia možnosť prestriedania hráčov v každom čase zápasu. Hralo sa 2×35 minút. Lepšie začali Stropkovčania, ktorí sa ujali vedenia v 14. min. hneď po polčasovej prestávke pridali aj druhý gól. Poliaci sa ani takéhoto nepriaznivého stavu nevzdávali, v rozpätí necelých desiatich minút otočili skóre zápasu a ujali sa vedenia. Nakoniec zaslúženú remízu pečatili domáci vyrovnávajúcim gólom päť minút pred záverečným hvizdom.