smahu správy

Kandidáti na starostov obcí stropkovského okresu

Baňa: Ján Gundza (32 rokov), strojár, SNS; František Šlang (54), elektrikár, Smer-SD.
Breznica: Slavomír Brendza (46), technik, SDKÚ-DS, KDH, Most-Híd, Sieť, NOVA; Ján Ruda (51), živnostník, Smer-SD.
Breznička: Marcela Berežná (38), kuchár – čašník, Smer – SD; Monika Leľová (42), ekonómka, NOVA.
Brusnica: Ján Potoma (51), živnostník, KDH; Tatiana Szabóová (51), ekonómka, Smer – SD.
Bukovce: PhDr. Marta Maskaliková (63), filozof, nezávislá kandidátka; Jaroslav Palička (51), zootechnik, Smer – SD.
Bystrá: Božena Korečková (64), dôchodkyňa, Smer-SD.
Bžany: Jana Blanárová (46), učiteľka MŠ, Náš kraj; Mgr. Kamil Fečko (30), terénny sociálny pracovník, Smer-SD; Juraj Kasarda (49), zubný technik, KDH, NOVA, Sieť; JUDr. Mária Kasičová (57), právnička, nezávislá kandidátka; Bc. Mário Kastelovič (35), živnostník, marketing, redaktor, nezávislý kandidát; Bc. Peter Kleban (28), SZČO, nezávislý kandidát.
Duplín: Juraj Popik (54), vodič, Smer-SD; Jozef Potoma (54), starosta, SDKÚ – DS, KDH, NOVA, Sieť; Oľga Šimková (51), robotníčka, nezávislá kandidátka.
Gribov: Vladislav Zuber (33), mechanik – elektronik, Smer-SD; Štefan Mulík (37), mechanik, SNS.
Havaj: Milan Blicha (62), stavebný technik, Smer – SD; Ivana Kretová (43), stavebný technik, MOST – HÍD; Stanislav Viňarský (35), elektrotechnik, nezávislý kandidát.
Chotča: Ing. Jozef Seman (58), technik, SIEŤ; Miroslav Znoj (34), živnostník, Smer – SD.
Jakušovce: Ján Smetanka (56), robotník, SDKÚ-DS, KDH, NOVA, Sieť.
Kolbovce: Marek Antoš (37), robotník, Smer-SD; Jaroslav Durkoš (50), živnostník, Most – Híd; Bc. Helena Kičinová (52), sociálna pracovníčka, SDKÚ-DS.
Korunková: Mária Dudiňaková (47), technička, Smer-SD; Marcel Hanak (33), finančný analytik, Sieť; Štefan Lukačišin (57), pánsky krajčír, SDS; Emil Vrabeľ (56), robotník, SDKÚ-DS, KDH, NOVA.
Kožuchovce: Milan Jadlovský (37), technik, SNS; Ivan Zajac (61), zámočník, Smer – SD.
Krišľovce: Monika Dovičaková (38), chemička, KDH.
Kručov: Mgr. Anna Kertisová (42), ekonómka, Smer – SD.
Krušinec: Viktor Bochin (46), strojár, Sieť; Mgr. Darina Dobošová Drotárová (34), sociálna pracovníčka, Právo a spravodlivosť; PhDr. Anatolij Drotár (51), SZČO, Smer-SD; Mgr. Miroslava Nováková, (37), pedagóg, KDH; Pavel, Zápotocký (52), SZČO, SDKÚ-DS.
Lomné: Ľudmila Hospodárová (56), technička, Smer – SD, SNS; Ing. Ján Hritz (59), poľnohospodársky inžinier, KDH; Jozef Štefaník (42), letecký mechanik, SNS.
Makovce: Ján Ďuk (60), ekonóm, SNS.
Malá Poľana: Anna Bandiová (30), módna návrhárka, nezávislá kandidátka; Andrej Ličko (53), strojár, Smer-SD; Monika Minková (40), ekonómka, KDH.
Miková: Dušan Džula (54), strojný zámočník, SIEŤ, SDKÚ-DS; Bc. Gabriela Varcholová (56), úradníčka, Smer – SD.
Miňovce: Mgr. Marek Demjan (29), nezamestnaný, nezávislý kandidát; Ľubomír Kapa (52), starosta, nezávislý kandidát; Miroslav Mojsej (52), lesník, nezávislý kandidát.
Mrázovce: Pavol Polaščik (62), dôchodca, SNS; Ľuboš Sabol (32), čiastočný invalidný dôchodca, Smer – SD; Bc. Viera Polaščíková (50), úradníčka, KDH.
Nižná Olšava: Ing. Igor Madzin (57), starosta obce, nezávislý kandidát; Ing. Ján Polák (50), ekonóm, Smer-SD, KDH; Alojz Špak (50), koordinátor aktivačných prác, SNS.
Oľšavka: Ján Biroš (55), nezamestnaný, nezávislý kandidát; Ján Ovsaník (51), predavač, Smer – SD; Bc. Peter Zelizňak (35), nezamestnaný, SNS.
Potôčky: Dušan Šmajda (54), maliar, Smer – SD.
Potoky: Milan Vavrek (55), SZČO, Smer – SD; Miroslav Vavrek (55), SZČO, SDKÚ – DS.
Soľník: Ing. Ľubomír Karaman (35), ekológ, Právo a spravodlivosť.
Staškovce: Slavomír Prokopovič (43), robotník, SMS; Štefan Varcholík (59), technik, Smer – SD, SNS.
Šandal: Ing. Marián Čeledinský (43), konštruktér, SNS; Martin Hocko (32), poštový doručovateľ, nezávislý kandidát; Ing. Zuzana Kitiková (32), zdravotná sestra, Smer-SD; Jaroslav Mikula (39), elektromechanik, KDH, Ing. Martin Slivka (31), geodet, SDS.
Tisinec: František Čakurda (47), policajt, nezávislý kandidát; Ing. Jozef Kačmár (45), strojný inžinier, Smer-SD, Most- Híd, KDH.
Tokajík: Jana Medvecová (47), servírka, Smer-SD.
Turany nad Ondavou: Mgr. Ján Jakubov (50), úradník, SDKÚ-DS, KDH, Sieť, NOVA.
Varechovce: Milan Hudák (52), súkromný podnikateľ, Smer – SD, KDH.
Veľkrop: Marián Prokopič (38), stolár, Smer-SD, KDH.
Vislava: Milan Haňák (48), SZČO, Smer-SD.
Vladiča: PhDr. Ján Čurpek (57), učiteľ, Smer-SD.
Vojtovce: Helena Kasardová (55), administratívna pracovníčka, Smer – SD, KDH.
Vyškovce: Ladislav Jobko (56), robotník, nezávislý kandidát; Ján Mruz (53), vedúci oddelenia, Smer – SD.
Vyšná Olšava: Ing. Jana Drábová (42), ekonómka, KDH, SNS, NOVA, SKDÚ-DS; Juraj Kasarda (54), živnostník, Smer-SD.
Vyšný Hrabovec: Ján Bartkovič (62), dôchodca, Právo a spravodlivosť; Martin Kalman (44), živnostník, SDKÚ-DS; RSDr. Juraj Pšár (67), špecialista pre BOZP, Smer – SD; Mgr. Monika Sipľaková (44), sociálna pracovníčka, nezávislá kandidátka.

redakcia | 8. 10. 2014 | Spravodajstvo z regiónu | Odkaz na článok | | 1363x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou