smahu správy

Komunálne voľby 2018 v stropkovských obciach

Svojich starostov a poslancov do obecných zastupiteľstiev si v komunálnych voľbách budú voliť aj občania stropkovských obcí. V 43 obciach stropkovského okresu sa o post starostov uchádza spolu 84 kandidátov. Mnohí z nich sa o tento post uchádzajú znova, iní záujem už nemajú. Žiadna obec neostala bez kandidáta, no v 11 obciach sa o post starostu uchádza iba jeden kandidát.

Tu je zoznam zaregistrovaných kandidátov na starostov v jednotlivých obciach:
Obec Baňa:
Jozef Gondek, nezávislý kandidát
Ján Gundza, KDH
František Šlang, SMER SD, SNS
Obec Breznica:
Ján Blanár, nezávislý kandidát
Slavomír Brendza, SNS
Ján Ruda, Sme rodina
Obec Breznička:
Monika Ľeľová, nezávislý kandidát
Obec Brusnica:
Michal Potoma, Most – Híd, KDH
Tatiana Szabóová, SMER SD, SNS
Obec Bukovce:
Jaroslav Palička, SMER SD, SNS
Obec Bystrá:
Miroslav Korečko, SMER SD
Obec Bžany:
Kamil Fečko, SMER SD
Milan Hutňan, Most – Híd
Juraj Kasarda, KDH, OĽANO
Obec Duplín:
Jozef Gajdoš, Sme rodina
Jozef Potoma, KDH, SaS
Obec Gribov:
Štefan Mulík, SMER SD, SNS
Obec Havaj:
Katarína Blanárová, DS
Slavomír Jacečko, SaS
Ladislav Kleban, nezávislý kandidát
Slavomír Skysľák, Most Híd
Stanislav Viňarský, SMER SD, SNS
Obec Chotča:
Vladímír Čač, SNS
Miroslav Znoj, SMER SD
Obec Jakušovce:
Ján Smetanka, SMER SD, SNS
Obec Kolbovce:
Marek Antoš, Most Hid, SMER SD, SNS
Obec Korunková:
Mária Dudiňáková, SMER SD, SNS
Obec Kožuchovce:
Ján Zajac, SMER SD
Obec Krišľovce:
Monika Dovičáková, KDH
Obec Kručov:
Aneta Kertisová, SMER SD, SNS
Obec Krušinec:
Jozef Antoš, SMER SD
Viktor Bochin, SNS
Darina Dobošová Drotárová, KDH
Pavol Palička, nezávislý kandidát
Obec Lomné:
Ľudmila Hospodárová, SMER SD
Ján Hritz, KDH
Daniela Marcinčáková, SNS
Obec Makovce:
Ján Ďuk, SNS
Dušan Jacečko, KDH
Tomáš Švahla, SMER SD
Obec Malá Poľana:
Anna Bandiová, SNS
Helena Ličková, SMER SD
Monika Minková, KDH
Obec Miková:
Dušan Džula, SMER SD
Jozef Janočko, SNS
Ladislav Revák, nezávislý kandidát
Obec Miňovce:
Ľubomír Kapa, NK
Miroslav Mojsej, SMER SD, SNS
Obec Mrázovce:
Pavol Polaščík, KDH
Ľuboš Sabol, SMER SD
Obec Nižná Olšava:
Martin Hančák, SNS, SMER SD
Igor Madzin, Most Híd, KDH
Obec Oľšavka:
Ján Biroš, Most Híd, SMER SD
Obec Potoky:
Milan Vavrek, SMER SD
Miroslav Vavrek, NK
Obec Potôčky:
Michal Knapek, SPOLU
Silvia Piršč, nezávislý kandidát
Dušan Šmajda, SMER SD
Obec Soľník:
Radoslav Slivka, SNS
Obec Staškovce:
Peter Gojdič, nezávislý kandidát
Martin Homza, Most Híd, KDH
Slavomír Prokopovič, KSS
Štefan Varcholík, SMER SD, SNS
Obec Šandal:
Marián Čeledinský, SaS
Jaroslav Mikula, KDH
Obec Tisinec:
Peter Bedruň, nezávislý kandidát
Jozef Kačmár, SMER SD, Most Híd
Ján Michrina, SNS
Obec Tokajík:
Jana Medvecová, SMER SD, SNS
Obec Turany nad Ondavou:
Ján Jakubov, KDH
Martina Perátová, nezávislý kandidát
Obec Varechovce:
Michal Holod, Most Híd
Milan Hudák, SMER SD, SNS
Obec Veľkrop:
Marián Prokopič, SMER SD, SNS
Obec Vislava:
Milan Haňak, Most Híd, SMER SD, SNS
Obec Vladiča:
Ján Čurpek, SMER SD, SNS
Michal Mulík, KDH
Obec Vojtovce:
Helena Kasardová, SMER SD, SNS
Obec Vyškovce:
Dušan Antoš, KDH
Ladislav Jobko, Most Híd
Obec Vyšná Olšava:
Juraj Kasarda, SMER SD, SNS
Vyšný Hrabovec:
Martin Kalman, KDH
Monika Sipľaková, SMER SD, SNS

Andrea Fecková | 9. 11. 2018 | Spravodajstvo z regiónu | Odkaz na článok | | 340x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou