smahu správy

Stropkovskí poslanci sa stretnú ešte raz, na slávnostnom zasadnutí

V stredu 26. septembra 2018 sa v stropkovskom kaštieli konalo posledné 35. zasadnutie Mestského zastupiteľstva v tomto končiacom sa volebnom období.

„Je to posledné plánované zasadnutie v tomto funkčnom období,“ povedal primátor mesta Stropkov a dodal, že v mesiaci október bude zvolané ešte záverečné slávnostné zasadnutie, kde všetkým prítomným poslancom odovzdá plaketu ako pamiatku na spoločné pôsobenie pri správe vecí verejných vo volebnom období 2014 – 2018. Spoločne sa pozrú na konkrétne výsledky práce. Budú hodnotiť, bilancovať a diskutovať o úspešnom príbehu mesta Stropkov. „Pred samotným začiatkom tohto slávnostného zasadnutia plánujeme ešte spoločné stretnutie na Námestí SNP, aby sme si spoločne pozreli novú techniku, ktorá bola zakúpená m. p. Služba v rámci projektu v zbernej tvorbe,“ spresnil O. Brendza.
Poslanec M. Bujdoš využil túto príležitosť na to, aby sa so svojimi poslaneckými kolegami rozlúčil, pretože v nadchádzajúcom volebnom období sa už o poslanecký post neuchádza. „Rád by som sa poďakoval kolegom – poslancom za moje prežité roky s nimi, vedeniu mesta za to, že sme si našli dôveru a že mi maximálne vychádzali v ústrety. Taktiež ďakujem m. p. Služba a všetkým mestským organizáciám za spoluprácu,“ povedal M. Bujdoš. Za spoluprácu poslancovi M. Bujdošovi poďakoval aj primátor, ktorý bude svoje záverečné slová adresovať poslancom na slávnostnom neplánovanom zasadnutí MsZ. Okrem poslanca M. Bujdoša sa rozhodli nekandidovať aj poslanci M. Jakubov a poslanec J. Šimko.
„Aj keď ďalej nekandidujem a najbližšie štyri roky tu nebudem sedieť, s nikým sa nelúčim, určite ma aj naďalej bude zaujímať dianie v Stropkove, vývoj mesta a mestskej politiky a napredovanie celého mesta. Budem sa snažiť v rámci svojich možností a schopností naďalej pomáhať, budem sledovať dianie v meste, aby sa ďalej rozvíjalo a rozširovalo vo všetkom dobrom,“ povedal poslanec J. Šimko v svojej záverečnej reči.

Andrea Fecková | 5. 10. 2018 | Spravodajstvo z regiónu | Odkaz na článok | | 236x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou