smahu správy

Nová niekoľko metrov vysoká atrakcia na krytej plavárni ZŠ Konštantínovej

obrazokTobogan určite priláka malých aj veľkých

Riaditeľ ZŠ Konštantínova Róbert Jankanič srdečne privítal uplynulý utorok 25. septembra na pôde školy predstaviteľov vedenia mesta Stropkov, aby slávnostne odovzdali do užívania tobogan, ktorý je novinkou tohtoročnej sezóny na krytej plavárni.

„Moja najväčšia vďaka patrí P. Staškovi, bez ktorého by tu tento tobogan teraz nestál. V druhom rade ďakujem zamestnancom krytej plavárne, tiež mestu Stropkov ako zriaďovateľovi našej školy, primátorovi O. Brendzovi, viceprimátorovi, vedúcemu odboru školstva, ako aj riaditeľovi m. p. Služba,“ povedal v úvode riaditeľ školy R. Jankanič a dodal, že ak by sa v minulom, či tomto roku nepodnikli určité konkrétne kroky, bola by tu teraz asi len prázdna jama. „Bazén je funkčný, všetko je funkčné. Sú ešte menšie technické problémy, s ktorými sa ale dokážeme vysporiadať, takže ešte raz ďakujem mestu Stropkov za to, že prispelo na tento tobogan, na opravy – momentálne sa dokončuje strecha,“ uviedol a poďakoval tiež sponzorom, ktorých nebolo málo a ktorí vo veľkej miere pomohli.
„Stojíme pred otvorením už štvrtej spoločnej plaveckej sezóny. Mám z toho radosť, pretože každý rok je tu niečo nové, je tu nová atrakcia. Snažíme sa reflektovať na návrhy, či podnety od verejnosti. S tímom plavárne som v dennodennom kontakte. Myslím si, že sa nám podarilo pekné spoločné dielo. Bolo by však chybou uspokojiť sa len s tým, že máme tobogan. Sú nám známe ďalšie predstavy. Vážim si vašu prácu, rovnako tak aj spoluprácu a pomoc všetkých partnerov, ktorí priložili ruku k dielu,“ povedal primátor O. Brendza.
V roku 2019 sa predpokladá, že aj vonkajší bazén bude pod správou mesta Stropkov. Primátor preto vyjadril nádej na zúročenie skúseností s chodom krytej plavárne aj pri správe vonkajšieho bazéna – kúpaliska. Najväčšou odmenou nech nám je vysoká návštevnosť a spokojný klient,“ dodal v závere.

obrazok obrazok obrazok obrazok

Andrea Fecková | 5. 10. 2018 | Spravodajstvo z regiónu | Odkaz na článok | | 351x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou