smahu správy

Ondavská detská cyklotour – 2. kolo

Prinášame vám výsledky z druhého kola Ondavskej detskej cyklotour, ktorá sa konala v piatok, 7. júla 2017 v lyžiarskom areáli Pod vlekom.
Kategória: 8 – 11 roční

  Por. Meno a priezvisko   čas   body
  1. Štefan Szollos   4:20,20   100
  2. Oliver Thir   4:30,17   80
  3. Matej Čorba   4:35,29   60
  4. Sebastián Ľuberda   4:37,97   50
  5. Samuel Ján Lepeta   4:44,46   45
  6. Jakub Jurčišin   4:47,36   40
  7. Dávid Nábožný   4:48,06   36
  8. Sebastián Hamarčák   4:51,21   32
  9. Štefan Drobňák   4:55,93   29
  10. Jakub Suvak   5:02,30   26
  11. Kristián Zajac   5:03,49   24
  12. Jakub Danko   5:04,15   22
  13. Richard Petruška   5:06,93   20
  14. Huga Angelovič   5:08,31   18
  15. Tadeas Kasarda   5:10,12   16
  16. Adrián Bajcura   5:31,13   15
  17. Ivo Fecko   6:23,15   14
  18. Jakub Fecko   7:57,13   13
  19. Adam Karaman   7:59,23   12
  1. Sára Bodkowska   4:26,27   100
  2. Sára Mária Mačejová   4:58,16   80
  3. Ema Slivková   5:07.54   60
  4. Daniela Čurillová   5:15,78   50
  5. Emma Fecková   5:27,80   45
  6. Zuzana Drabňáková   5:44,15   40
  7. Kamila Korekáčová   6:01,82   36
  8. Sabína Kasardová   6:23,53   32

Kategória: 12 – 15 roční

  1. Erik Bodkowski   7:57,33   100
  2. Šimon Rusinko   7:59,12   80
  3. Jozef Fiľarský   8:27,60   60
  4. Martin Madzin   9:00.07   50
  5. Maxim Marko   9:02,01   45
  6. Daniel Holod   9:12,22   40
  7. Timotej Paňko   9:38,55   36
  1. Bibiána Angelovičová   8:32,60   100
  2. Klára Rusinková   10:58,99   80
  3. Tamara Bujdošová   12:04,83   60

-r-
foto: A. Hričan

obrazok obrazok obrazok obrazok obrazok
obrazok

Celkové výsledky Ondavskej detskej cyklotour 2017

Kategória: 8 – 11 roční

  p.č. Meno a priezvisko   1.kolo   2.kolo   3.kolo   Súčet bodov
  1. Matej Čorba   100   60     160
  1. Oliver Tchir   80   80     160
  3. Sebastián Ľuberda   60   50     110
  4. Štefan Szollos     100     100
  5. Samuel Ján Lepeta   50   45     95
  6. Jakub Suvák   45   26     71
  7. Štefan Drobňák   40   29     69
  8. Kristián Zajac   36   24     60
  9. Richard Petruška   26   20     46
  10. Tadeas Kasarda   24   16     40
  10. Jakub Jurčišin     40     40
  12. Dávid Nábožný     36     36
  13. Daniel Pališin   32       32
  13. Sebastián Hamarčák     32     32
  15. Vladko Polivčák   29       29
  16. Jozef Sakara   22       22
  16. Jakub Danko     22     22
  18. Ivo Fecko   20       20
  20. Adrian Bajcura   18       18
  20. Hugo Angelovič     18     18
  22. Martin Tirko   16       16
  p.č. Meno a priezvisko   1.kolo   2.kolo   3.kolo   Súčet bodov
  1. Sára Bodkowska   100   100     200
  2. Ema Slivková   80   60     140
  3. Daniela Čurilová   60   50     110
  4. Zuzana Drobňáková   50   40     90
  5. Sára Mária Mačejová     80     80
  6. Sabina Kasardová   36   32     68
  7. Sára Vitová   45       45
  8. Emma Fecková   40       40
  9. Kamila Korekáčová     36     36

Kategória: 12 – 15 roční

  p.č. Meno a priezvisko   1.kolo   2.kolo   3.kolo   Súčet bodov
  1. Šimon Rusinko   100   80     180
  2. Jozef Fiľarský   80   60     140
  3. Daniel Holod   60   40     100
  4. Erik Bodkowski     100     100
  5. Martin Madzin     50     50
  6. Maxim Marko     45     45
  7. Timotej Paňko     36     36
  1. Bibiana Angelovičová   100   100     200
  2. Klára Rusinková   80   80     160
  3. Tamara Bujdošová     60     60

redakcia | 21. 7. 2017 | Šport | Odkaz na článok | | 29x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou