smahu správy

Úspechy žiakov ZŠ Konštantínova v súťažiach na okresných kolách v školskom roku 2016/2017

Naši žiaci sa počas celého školského roka zapájali do rôznych súťaži a dosahovali výborné výsledky. Prinášame vám prehľad tých najväčších úspechov.

Pravopisná olympiáda

  1. kategória (5. – 7. roč.):   3. miesto – Radko Vojček, V.A
  2. kategória (8. – 9. roč..):   2. miesto -Samuel Sokol, VIII.B
    3. miesto – Marek Bujdoš, IX.A

Hviezdoslavov Kubín

  Poézia:   2. miesto – Kristiána Micheľová, V.A
    3. miesto – Adela Vrábľová, V.A
  Próza:   2. miesto – Karolína Štofirová, VI.A
    2. miesto – Viktória Želinská, III.A

Rozprávkové vretienko
1. miesto – Karolína Štofirová, VI.A
Šaliansky Maťko
2. miesto – Sára Vatehová, II.B
3. miesto – Claudia Amy Cichá, VII.A
Matematická olympiáda

  Kategória Z6:   1. miesto – Pavol Džopko, VI.A
    2. miesto – Karolína Štofirová, VI.A
  Kategória Z7:   1. miesto – Martin Baluďanský, VI.A
  Kategória Z8:   1. miesto – Aneta Ducárová, VIII.B
    1. miesto – Samuel Sokol, VIII.B

Pytagoriáda

  Kategória P6:   1. miesto – Pavol Džopko, VI.A

Biologická olympiáda
Kategória E

  odbornosť botanika:   1. miesto – Viktor Mačuga, IX.B
    4. miesto na Krajskom kole
  odbornosť zoológia:   1. miesto – Samuel Jobko, IX.B
    4. miesto na Krajskom kole

Kategória D
1. miesto – Alžbeta Rybčáková, V.B
Celoštátne kolo súťaže Liečivé rastliny
3. miesto – Alžbeta Rybčáková, V.B
Chemická olympiáda
Kategória D
1. miesto – Sára Polivková, IX.B
Úspešná riešiteľka na Krajskom kole
2. miesto – Adriana Škurlová, IX.B
Úspešná riešiteľka na Krajskom kole
Fyzikálna olympiáda
Kategória E
1. miesto – Viktor Mačuga, IX.B
Úspešný riešiteľ na Krajskom kole
2. miesto – Ondrej Brendza, IX.A
Dejepisná olympiáda
1. miesto – Diana Sitkaničová, VI.B
3. miesto – Marek Bujdoš, IX.A
Geografická olympiáda
1. miesto – Martin Baluďanský, VII.A
Olympiáda v anglickom jazyku
1. miesto: Sára Polivková, IX.B
Úspešná riešiteľka na Krajskom kole
1. miesto: Pavol Jecuško, VII.B
Úspešný riešiteľ na Krajskom kole
Slávik Slovenska
2. miesto – Tomáš Jakub, III.B
2. miesto – Alica Olčáková, VI.B
2. miesto – Klaudia Škurlová, VII.A
Hviezdoslavov výtvarný a literárny Stropkov

  Výtvarné práce:   3. miesto – Patrícia Surmajová, IX.A
  Próza:   1. miesto – Petra Vasilková, VI.A
  Poézia:   1. miesto – Karolína Štofirová, VI.A
    3. miesto – Martin Madzin, VI.A

Biblická olympiáda
2. miesto – Andrej Baluďanský, Dávid Bujdoš, Peter Hančák
Krajská súťaž detských folklórnych súborov v Raslaviciach
DFS Motýlik – bronzové pásmo
Okresné kolo súťaže Mladý záchranár CO
tím A – 2. miesto
tím B – 5. miesto
Športové súťaže:
Cezpoľný beh – 1. miesto
Basketbal – žiaci – 2. miesto, žiačky – 2. miesto
Volejbal – žiaci – a žiačky – 2. miesto
Florbal – žiaci – 2. miesto, žiačky – 3. miesto
Malý futbal – žiaci – 2. miesto, žiačky –1. miesto, KK – 6. miesto
Výhercom srdečne blahoželáme, za reprezentáciu školy ďakujeme a prajeme všetkým žiakom školy príjemné prázdniny!
ZŠ Konštantínova

redakcia | 14. 7. 2017 | Školy a ich aktivity | Odkaz na článok | | 7x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou