Juniorky ukončili základnú časť bez prehry

VK SLÁVIA TU KOŠICE – MVK CELE GROUP STROPKOV 3:0, 3:0

Posledné juniorské kolo zvládli naše dievčatá zo Stropkova podľa očakávaní na výbornú.
Doma privítali Košice. Od začiatku prvého zápasu sa im darilo dostať súperky pod tlak, ktorý im nedovolil dominovať. Vo všetkých troch setoch si vďaka kvalitnému servisu a zrýchlenej hre s Košičankami poľahky poradili a stretnutie vyhrali v pomere 3:0. Druhý duel sa začal navlas rovnako, keď si prvý set domáce rýchlo pripísali na svoje konto. Jediný dramatickejší moment sobotňajšieho kola prišiel v druhom sete. V ňom hosťujúce volejbalistky viedli už o šesť bodov, avšak ani tento náskok nebol pre naše nezmazateľným. Posledný set už napätie nepriniesol a ďalšie víťazstvo 3:0 bolo vo vrecku Stropkovčaniek.
Celému družstvu gratulujeme k prvému miestu v 1.lige junioriek v skupine východ bez straty jediného z 28 zápasov. Tímu želáme podobne vydarené Majstrovstvá Slovenska, na ktoré Vás zároveň srdečne pozývame. Uskutočnia sa 5.-7.mája 2017 v Stropkove, v Mestskej športovej hale a v hale SOUP.
Úspech MVK Cele Group Stropkov v tohtoročnej sezóne ocenil aj pán primátor Ondrej Brendza spoločným posedením a večerou s družstvom, za čo sa mu chceme poďakovať.
Zostava: I. Keselicová, M. Keselicová, A. Petrová, T. Rusnáková, S. Sedlářová, N. Slivová, N. Sovičová, I. Široká, N. Špaková, S. Tabišová, S. Tomková, Š. Tomková, A. Vrabľová, p. tréner Maroš Šturák