Juniorky prekonali vlastný rekord

TJ SLÁVIA TU ZVOLEN – MVK CELE GROUP STROPKOV 1:3, 0:3

Juniorky netradične v piatok vycestovali do Zvolena na svoj posledný dvojzápas mimo domácej palubovky. Zvolenčanky figurujú na aktuálnej tretej priečke, pričom majú istý postup na tohtoročné MSR, a teda sú kvalitnými súperkami, čo sľubovalo dve zaujímavé stretnutia.
V prvom začali naše hráčky o čosi lepšie a s náskokom 0:1 na sety vyhrali hladko aj druhý. Menšia kríza nastala v treťom sete, v ktorom sa družstvá na oboch stranách ťahali bod po bode, čo vyvrcholilo do tesnej koncovky, ktorú nanešťastie Stropkovčaniek, lepšie zvládli domáce. Avšak naše volejbalistky nechceli dopustiť aby štvrtý set nebol posledný, preto malé chybičky odstránili a útočnou hrou zvíťazili v pomere 1:3.
Druhý zápas začal podobne ako úvodný. Rovnako sa skončil aj prvý set, no na radosť stropkovských fanúšikov, rozdiel bol v ďalšom priebehu, keď sa už Zvolenčankám nepodarilo zdramatizovať stretnutie a vďaka zodpovednej a rýchlej hre na druhej strane podľahli našim v pomere setov 0:3. Týmto prekonalo družstvo junioriek svoj rekord z minulej sezóny, keďže za sebou vyhralo už 26 zápasov.
Za pomoc s dopravou na toto stretnutie ďakujeme pánovi Jozefovi Kobákovi.
Milí športoví fanúšikovia, srdečne Vás pozývame na Majstrovstvá Slovenska junioriek, ktoré v tohtoročnej sezóne zorganizuje náš klub MVK Cele Group Stropkov v dňoch 5.-7.mája 2017.
Zostava: I. Keselicová, M. Keselicová, S. Sedlářová, N. Slivová, N. Sovičová, I. Široká, M. Šmajdová, S. Tabišová, V. Ternová, S. Tomková, Š. Tomková, A. Vrabľová, p. tréner Maroš Šturák
Najbližší zápas: So 22.4.2017 MVK CG Stropkov – VK Sláviu TU Košice, Mestská športová hala SP 11:00.