ŽENY V RIMAVSKEJ SOBOTE VÍŤAZNE

VK SLOVAN RIMAVSKÁ SOBOTA – MVK CELE GROUP STROPKOV (ženy) 2:3, 0:3

Ženy v sobotu vycestovali do Rimavskej Soboty. Do prvého zápasu nevstúpili Stropkovčanky najlepšie, keď prvý set prehrali v koncovke najtesnejším rozdielom. V druhom sa nanešťastie prejavila frustrácia z úvodného setu a po niekoľkých chybách našich viedli domáce už 2:0. Avšak tretí set si už hráčky Stropkova nenechali ukradnúť a s cieľom dostať sa do tajbrejku bez väčších problémov vyhrali aj štvrtý a stav stretnutia dorovnali. Skrátený set mali od začiatku v rukách volejbalistky MVK Cele Group a aj keď prvá polovica bola vyrovnaná, v tej druhej si dokázali vytvoriť náskok a otočiť nepriaznivý stav zápasu vo svoj prospech.
V druhom dueli už Stropkovčanky nechceli podobnú drámu a hneď od začiatku režírovali zápas. Vo všetkých troch setoch zlepšenou hrou v poli a útočnosťou na sieti dokázali zvíťaziť, a tak si pripásať ďalšiu výhru v pomere 0:3.
Zostava: D. Gondeková, K. Luberdová, T. Rusnáková, N. Slivová, N. Sovičová, M. Šmajdová, S. Tabišová, S. Tomková, Š. Tomková, V. Ternová, p. tréner Maroš Šturák
Najbližšie stretnutia:
Ženy: Ne 19.3.2017 BK97 Stova Spišská Nová Ves – MVK CG Stropkov
Juniorky: So 18.3.2017 MVK CG Stropkov – ŠŠK OA Považská Bystrica, Mestská športová hala SP 11:00