Juniorské družstvo túto sobotu vycestovalo do Košíc, ženy hostili Krupinu

Juniorky začali v Košiciach jednoznačne. Do ich kvalitného výkonu nezasahovali väčšie chyby a ich dominancia na sieti viedla k hladkému víťazstva 3:0. Druhé stretnutie ale nebolo odrazom prvého. Košičanky ukázali prečo sa v minuloročnej sezóne umiestnili na druhej priečke a v prvých dvoch setoch boli v koncovkách úspešnejšie. Nepriaznivo rozohraný zápas ale opäť preveril odolnosť bojovných Stropkovčaniek, ktoré si tretí set nenechali ukradnúť. V ďalšom išli za tajbrejkom ešte jednoznačnejšie a dokázali vyrovnať stav zápasu na 2:2. Po tomto skvelom otočení hry už mali skrátený set naše vo svojich rukách a domácim volejbalistkám dovolili uhrať len tri body. Po dráme v druhom zápase si teda pripisujú na konto ďalšie dve výhry a tak si v polovici sezóny udržujú svoju nezdolateľnosť.
Ženy si v nedeľu zahrali na domácej palubovke, kde privítali družstvo z Krupiny. Diváci si mohli vychutnať pohodové zápasy režírované hráčkami MVK Cele Group bez dramatických momentov. Stropkovčanky predčili súperky vo všetkých herných činnostiach a zaslúžene ukončili oba dueli pomerom 3:0 na sety.
Ďakujeme pánovi Kobákovi za pomoc pri zabezpečení dopravy.
Zostava juniorky: I. Keselicová, M. Keselicová, I. Široká, T. Rusnáková, S. Tabišová, V. Ternová, A. Vrabľová, N. Slivová, N. Špaková, S. Sedlářová, p. tréner Maroš Šturák
Zostava ženy: D. Gondeková, I. Keselicová, I. Široká, M. Šmajdová, S. Tabišová, V. Ternová, K. Luberdová, N. Slivová, N. Špaková, S. Sedlářová, p. tréner Maroš Šturák