Víťazný víkend pre juniorky aj ženy

JUNIORKY MVK CG STROPKOV – KV MŠK OKTAN KEŽMAROK 3:0, 3:0
ŽENY MVK CG STROPKOV – VK SLOVAN RIMAVSKÁ SOBOTA 3:0, 3:1
Tento víkend bol úspešný pre juniorky aj ženy nášho klubu MVK Cele Group Stropkov.
V sobotu privítali juniorky na domácej pôde súperky z Kežmarku. Oba zápasy mali veľmi podobný priebeh. Naše volejbalistky si od začiatku udržiavali postavenie favorita a protihráčkam nedali príležitosť na pokus o zvrat. Dominancia na sieti, zodpovednosť v poli a dobré podanie im bez väčších ťažkostí priniesli výhru 3:0 v oboch dueloch a cenných šesť bodov do vrecka. Ako jediné v súťaži tak ostávajú bez prehry a naďalej sú líderkami tabuľky.
Nedeľa bola aj napriek nepriaznivému počasiu priaznivá pre stropkovské volejbalistky. Ženy sa stretli s hráčkami Rimavskej Soboty pred domácim publikom, ktoré si mohlo vychutnať dva zápasy v réžii nášho družstva. Prvý zápas zo začiatku neprebiehal tak jednoznačne ako v sobotňajších stretnutiach junioriek, avšak Stropkovčanky zvládli koncovky na jednotku a za ich obetavú hru si zaslúžili víťazstvo v pomere 3:0. Druhé stretnutie mali naopak od začiatku výborne rozohrané, no po dvoch setoch na ich strane prišlo v treťom zopár nevydarených akcií a trochu smoly, ktoré priniesli zisk setu hosťujúcim hráčkam. Náš tím sa ale nenechal rozhodiť a posledný set si už s istotou dokázal udržať. Ženy si teda pripisujú rovnako šesť bodov za výhry 3:0, 3:1.
Najbližšie zápasy:
JUNIORKY: MVK CG Stropkov- ŠKM Liptovský Hrádok So 19.11.2016 – Mestská športová hala SP – 11:00
ŽENY: TJ ŠK VK Krupina – MVK CG Stropkov 12.11.2016
MVK CG Stropkov – MŠK Žiar Nad Hronom Ne 20.11.2016 – Mestská športová hala SP – 11:00
Zostava junioriek: K. Bodnárová, M. Keselicová, A. Petrová, T. Rusnáková, S. Sedlářová, N. Slivová, I. Široká, M. Šmajdová, S. Tabišová, S. Tomková, Š. Tomková, A. Vrábľová, p. tréner Maroš Šturák
Zostava žien: D. Gondeková, S. Pariláková, A. Petrová, T. Rusnáková, N. Sovičová, I. Široká, M. Šmajdová, N. Špaková, S. Tabišová, V. Ternová, S. Tomková, Š. Tomková, p. tréner Maroš Šturák