Sezóna 2014 N. Petráša

Príprava na sezónu 2014 bola v krásnom prostredí v chorvátskom meste Baška Voda. Začiatok našej cyklistickej driny začal hneď ťažkým pretekom v Suchej nad Parnou, kde sa ukázalo, že malo zmysel investovať nemalé finančné prostriedky na prípravu cyklistickej sezóny.

Výsledok bol skvelý, do cieľa došiel Norbert v rovnakom časovom intervale ako víťaz, o umiestnení rozhodli cieľové fotky. V ďalších medzinárodných pretekoch si udržal svoje stabilné umiestnenie do prvej desiatky, pričom pri takej silnej konkurencii sme s výsledkami veľmi spokojní. V tejto sezóne nám učarila aj horská cyklistika, s ktorou sme začali v Poľsku v meste Krosno. Výsledky boli veľmi prekvapujúce, pričom sa Norbert umiestnil vo svojej kategórii na 4. mieste, v Jasle skončil na 6. mieste, V Przemysele na 11. mieste. Usporiadané preteky boli na veľmi vysokej profesionálnej úrovni.
Za podporu v cyklistike, ktorú zo srdca robíme, patrí veľké ďakujem: p. Maťašovej, p. Olejarníkoví, p. Dovičakovi, p. Holodňakovi, p. Popernikovi, p. Basistovi, p. Kolcunovi a mojim kolegom z práce p. Pichaničovi a p . Chromkovi.