smahu správy

Futbal 32/2014

IV. liga
Mládežnícky futbal
Úradná správa OOFZ

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

IV. liga

Stropkov – Vyšné Opátske 2:1 (1:0)

Po problémoch so začiatkom letnej prípravy, ktoré sa týkali najmä finančných a personálnych záležitostí v klube, sa situácia stabilizovala a po viacerých rokoch sa do Stropkova vrátila tretia liga. Aj napriek tomu, že domáci hráči neabsolvovali kompletnú letnú prípravu, na ich hre to nebolo poznať. Nebyť brejkovej situácie zaváňajúcej ofsajdom sa hostia nevedeli výraznejšie presadiť a tempo hry diktovali Stropkovčania. Dirigentskej taktovky sa ujal navrátilec Bilas, ktorý spolu so spoluhráčmi bavil divákov kombinačnou hrou. Do prvej vážnejšej šance sa v 10. minúte dostal po dlhom pase za obranu Pundžák, no jeho lob skončil nad bránou súpera. V 19. minúte však už rozjasal zaplnenú tribúnu Polaščík, ktorý svojím volejom po centri Bilasa nedal brankárovi šancu- 1:0. Pár minút pred koncom polčasu znela štadiónom oslavná gólová zvučka po druhýkrát. Po ďalšej prihrávke Bilasa sa medzi dvoma obrancami presadil Pundžák a ďalším nechytateľným volejom zvýšil náskok svojho tímu. Po prestávke sa v ofenzíve osmelili aj hostia a v 59. minúte znížili. 15– gólový strelec z minulej sezóny Bandžuch unikol domácej obrane a strelou po zemi vrátil Vyšné Opátske do hry o body. O minútu neskôr boli diváci svedkami príchodu ďalšieho staronového hráča Frederika Vargu, ktorý sa po operácii kolena vrátil do materského klubu z druholigovej Moldavy. Do najväčšej príležitosti Stropkova sa v druhom polčase dostal Demčo, no z rohu päťky poslal loptu vysoko nad. Zverencom Jozefa Lehockého to však nemuselo príliš mrzieť, pretože umnou hrou a pozornou defenzívou kontrolovali výsledok. Aj napriek ubúdajúcim silám sa im to nakoniec podarilo a zopakovali výsledok z minuloročného jarmoku, kedy taktiež zdolali Vyšné Opátske 2:1.
Žk: Bilas, Pundžák, Demčo, Staško- Kudlata, Angelovič
Zostava: Varchol- F. Dolutovský, Staško, Pavlík, Bochin- Poľák, Jurč, Bilas, Demčo (68. Veselý), Polaščík (90. Čabala)- Pundžák (60. Varga)
-eb-

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Mládežnícky futbal

Zápasy dorastencov odložené

Starší a mladší dorastenci Stropkova si na svoje prvé tohtosezónne vystúpenie v druhej lige budú musieť počkať. Kvôli stropkovskému jarmoku sa ich stretnutia v Spišškej Belej odložili na 2. septembra. Už 9. augusta však nastúpia opäť vonku proti Snine.
-eb-

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Úradná správa č. 3 zo dňa 31. júla 2014

Sekretariát:
- Oznamuje FK OOFZ Svidník, že výsledky, tabuľky, úradné správy, ŽK, ČK, strelci gólov, rozpis zápasov a tlačiva OOFZ nájdu na stránke: www.svidnik.obfz.futbalovekluby.sk a na www.futbalnet.sk
POPLATKY – UVEDENÉ VO FUTBALOVÝCH PREDPISOCH SFZ
Úhrady platieb je platiteľ povinný realizovať na základe mesačných zberných faktúr (v ISSF – typ všeobecná faktúra) výhradne bankovým prevodom alebo priamym vkladom na bankový účet (platby šekom nebudú akceptované a faktúry budú považované za neuhradené) na bankový účet uvedený na faktúre.
Na základe uznesenia VV VsFZ č. 39/2014 z 18. 6. 2014 bolo potvrdené odmeňovanie za lektorskú činnosť pri vzdelávaní trénerov. Na základe uvedeného je možné v rámci VsFZ opäť organizovať školenia a semináre trénerov na predĺženie licencií.
Informácie: Peter Szénay
e-mail: peter.szenay(a)futbalsfz.sk
mobil: 0902/937057
ŠTK OOFZ:
Kompletné vylosovanie všetkých súťaži OOFZ Svidník nájdete na www.futbalnet.sk
DK OOFZ:
Zastavuje činnosť za neuhradenie zberných faktúr za jún 2014: Okrúhle
KR a DZ OOFZ:
I. trieda dospelých 1. kolo – 10. 08. 2014 o 16:30 hod.
1. Lúčka – Kalnište – Hubáč, OOFZ, OOFZ, Palička
2. Kuková – Lomné – Kočiš, Černiga, OOFZ, Burcák
3. Miňovce – Tisinec – Brendza, OOFZ, OOFZ, Lipinský
4. Sitníky – Duplín – Maruščák, OOFZ, OOFZ, Holub
5. Rovné – Hrabovčík (sobota – 09.08.2014 o 16.30 hod.) – Špak, Miňo, OOFZ, Mackanin
6. Havaj – Mestisko – Dovičák, OOFZ, OOFZ, OOFZ
7. Stročín – Chotča – Nicz, Škurla ml., OOFZ, Feč
II. Trieda dospelých – 1. kolo – 10. 08. 2014 o 16:30 hod.
1. Kružľová – Baňa – Cupák
2. V. Orlík – Bukovce – Suchanič
3. Gribov – Radoma – Bodnár
4. Ladomírová – Dubová – Kaščák
Úradná správa OOFZ uverejnená v okresných týždenníkoch má informatívny charakter a nemusí obsahovať všetky informácie. Kompletná a záväzná je Úradná správa OOFZ zverejňovaná na stránke: www.svidnik.obfz.futbalovekluby.sk
OOFZ Svidník

redakcia | 7. 8. 2014 | Šport | Odkaz na článok | | 214x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou