smahu správy

Bežci sa zhodli: Najlepšie zorganizované preteky sezóny

Na adresu Stropkovčanov v nedeľu nešetrili chválou. Skúsení bežeckí matadori boli z prostredia i organizácie pretekov príjemne prekvapení a dokázali to aj náležite oceniť. Peter Buc, podpredseda Maratónskeho klubu Košice a účastník maratónov v Bostone, Londýne, New Yorku, Chicagu či Berlíne venoval nášmu podujatiu osobitný článok na bežeckom portáli. Podľa neho i mnohých ďalších bol 34. ročník Stropkovskej dvadsiatky dosiaľ najlepšie zorganizovaným bežeckým podujatím v tejto sezóne.

Peter Buc (Košice): To, ako dnes organizátori v Stropkove pripravili 34. ročník Stropkovskej dvadsiatky, to bola ukážka perfektnosti. Musím povedať, že lepšie zabezpečené bežecké preteky som ešte tohto roku nezažil. Nová polmaratónska trať z Tokajíka do Stropkova je vynikajúca. Prajné prostredie od prezentácie a po celej trati mnoho povzbudzujúcich divákov až do cieľa na námestí v Stropkove, to bolo presne to, čo bežci potrebujú. Mladá organizátorská krv pripravila preteky s množstvom vylepšení. Veď podľa pretekárov to bolo jedno z najlepšie zorganizovaných bežeckých podujatí tohto roku. Rýchla prezentácia, vkusne tričko, kvalitný obed, rýchle vyhlásenie výsledkov a po pretekoch bazén a sauna, tak to bolo niečo na ubolené bežecké telo. Dnes to bola v Stropkove jedna paráda. Kto ste neboli môžte ľutovať. Chytili to tam do rúk správni ľudia a výsledok sa hneď dostavil. Veľká vďaka vám, bežeckí priatelia v Stropkove. Ukázali ste, ako sa to má robiť.
Jozef Lörinc (Košice): Bežal som polmaratón a všetko klapalo ako malo. Všetko na tomto preteku bolo super a organizátori urobili veľký kus výborne odvedenej práce. Urobili ste krásne preteky. Super.
Michal Ivančo (Banské): Super organizácia pretekov a ten wellness po nich – bazén a sauna, veľká vďaka. O rok sme tam zas.
Ivana Butoracová (Prešov): Stropkovská dvadsiatka a desiatka boli doposiaľ zrejme TOP pretekmi sezóny. Všetkým, ktorí sa nezúčastnili, môžem zodpovedne povedať, že na lepších pretekoch som nebola.

Peter Novák | 21. 5. 2014 | Šport | Odkaz na článok | | 414x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou