smahu správy

Finálový turnaj VK IGMA TEAM Stropkov

obrazokTelocvičňa ZŠ Konštantínovej bola v sobotu 10. mája zaplnená hráčkami, trénermi, fanúšikmi a ďalšími priaznivcami volejbalu, ktorí prišli podporiť domáce volejbalistky a využiť poslednú možnosť vidieť ich v tejto sezóne.

Na turnaji sa pôvodne mali zúčastniť družstvá z prvých troch priečok II. ligy junioriek a žien v oblasti Východ (Trebišov, ŠA Košice, VK IGMA), avšak pre nedostatočný počet hráčok košického družstva sa k ním pridali žiačky ZŠ Mlynská, ktoré sa takto mohli pripraviť na júnové Majstrovstvá SR a zároveň si prevziať medaily za 3. miesto vo svojej kategórii.
Napriek tomu, že sa turnaj niesol v priateľskom duchu, diváci si vychutnali kvalitný volejbal a po odohraných dueloch boli svedkami slávnostného odovzdávania medailí. Počasie zahralo organizátorom do karát, a tak si všetci zúčastnení mohli vychutnať pripravené občerstvenie na čerstvom vzduchu.
Košičankám a Trebišovčankám gratulujeme k zisku pódiových umiestnení a našim dievčatám z IGMY vrátane trénera a fanklubu želáme rovnaké úspechy v budúcoročnej najvyššej slovenskej súťaži junioriek. Za celu vydarenú sezónu srdečne ďakujeme najmä trénerovi Marošovi Šturákovi, ktorý poctivou prácou doviedol tím k víťazstvu, dievčatám za kvalitné výkony, vedeniu klubu spolu so sponzormi a ľuďmi, ktorí priložili ruku k dielu a starajú sa o to, aby sa aj v našom meste rozvíjal mládežnícky šport, a v neposlednom rade všetkým fanúšikom a divákom zúčastňujúcim sa na našich zápasoch a dotvárajúcim nenahraditeľnú atmosféru. Ďakujeme!
Výsledky záverečného turnaja: VK IGMA – Trebišov 2:0, ŠA Košice/ZŠ Mlynská – Trebišov 2:0, VK IGMA – ŠA Košice/ZŠ Mlynská 2:0
Zostava VK IGMA TEAM: V. Marčišinová, S. Marčišinová, D. Gondeková, L. Zajarošová, M. Keselicová, P. Olčáková, S. Pariláková, A. Petrová, Z. Rusinková, Š. Tomková, D. Vasilenková, Z. Vašková. Tréner Maroš Šturák
Šimona Tomková

obrazok obrazok

redakcia | 21. 5. 2014 | Šport | Odkaz na článok | | 200x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou