smahu správy

Futbal 28-29/2010

Z futbalových ihrísk okresov Stropkov a Svidník
Úradná správa OOFZ

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Z futbalových ihrísk okresov Stropkov a Svidník

Vyžrebovanie jesennej časti I. triedy, dospelých v sezóne 2010/2011

1. kolo – 08.08.2010 o 16.30 hod.:
Lúčka – Stročín
Sitníky – Kuková
Mestisko – N. Olšava
Okrúhle – Lomné
Tisinec – Hrabovčík
Gribov – Miňovce
Chotča – V. Mirošov

2. kolo – 15.08.2010 o 16.30 hod.:
Stročín – V. Mirošov
Miňovce – Chotča
Hrabovčík – Gribov
Lomné – Tisinec
N. Olšava – Okrúhle
Kuková – Mestisko
Lúčka – Sitníky

3. kolo – 22.08.2010 o 16.00 hod.:
Sitníky – Stročín
Mestisko – Lúčka
Okrúhle – Kuková
Tisinec – N. Olšava
Gribov – Lomné
Chotča – Hrabovčík
V. Mirošov – Miňovce

4. kolo – 29.08.2010 o 16.00 hod.:
Stročín – Miňovce
Hrabovčík – V. Mirošov
Lomné – Chotča
N. Olšava – Gribov
Kuková – Tisinec
Lúčka – Okrúhle
Sitníky – Mestisko

5. kolo – 05.09.2010 o 15.30 hod.:
Mestisko – Stročín
Okrúhle – Sitníky
Tisinec – Lúčka
Gribov – Kuková
Chotča – N. Olšava
V. Mirošov – Lomné
Miňovce – Hrabovčík

6. kolo – 12.09.2010 o 15.30 hod.:
Stročín – Hrabovčík
Lomné – Miňovce
N. Olšava – V. Mirošov
Kuková – Chotča
Lúčka – Gribov
Sitníky – Tisinec
Mestisko – Okrúhle

7. kolo – 19.09.2010 o 15.00 hod.:
Okrúhle – Stročín
Tisinec – Mestisko
Gribov – Sitníky
Chotča – Lúčka
V. Mirošov – Kuková
Miňovce – N. Olšava
Hrabovčík – Lomné

8. kolo – 26.09.2010 o 15.00 hod.:
Stročín – Lomné
N. Olšava – Hrabovčík
Kuková – Miňovce
Lúčka – V. Mirošov
Sitníky – Chotča
Mestisko – Gribov
Okrúhle – Tisinec

9. kolo – 03.10.2010 o 14.30 hod.:
Tisinec – Stročín
Gribov – Okrúhle
Chotča – Mestisko
V. Mirošov – Sitníky
Miňovce – Lúčka
Hrabovčík – Kuková
Lomné – N. Olšava

10. kolo – 10.10.2010 o 14.30 hod.:
Stročín – N. Olšava
Kuková – Lomné
Lúčka – Hrabovčík
Sitníky – Miňovce
Mestisko – V. Mirošov
Okrúhle – Chotča
Tisinec – Gribov

11. kolo – 17.10.2010 o 14.00 hod.:
Gribov – Stročín
Chotča – Tisinec
V. Mirošov – Okrúhle
Miňovce – Mestisko
Hrabovčík – Sitníky
Lomné – Lúčka
N. Olšava – Kuková

12. kolo – 24.10.2010 o 14.00 hod.:
Stročín – Kuková
Lúčka – N. Olšava
Sitníky – Lomné
Mestisko – Hrabovčík
Okrúhle – Miňovce
Tisinec – V. Mirošov
Gribov – Chotča

13. kolo – 31.10.2010 o 13.30 hod.:
Chotča – Stročín
V. Mirošov – Gribov
Miňovce – Tisinec
Hrabovčík – Okrúhle
Lomné – Mestisko
N. Olšava – Sitníky
Kuková – Lúčka

14. kolo – 07.11.2010 o 13.30 hod.:
Stročín – Lúčka
Kuková – Sitníky
N. Olšava – Mestisko
Lomné – Okrúhle
Hrabovčík – Tisinec
Miňovce – Gribov
V. Mirošov – Chotča

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Úradná správa OOFZ č. 1 zo dňa 8. júla 2010

ŠTK OOFZ:
1. Oznamuje, že žrebovanie Pohára Š-Autoservis sa uskutoční 15. júla 2010 o 16.30 hod. na sekreta¬riáte OOFZ vo Svidníku.
2. Oznamuje, že potvrdzovanie súpisiek pre súťažný ročník 2010/2011 bude v dňoch 29. a 30. júla 2010 v čase 8.00 – 17.00 hod. na sekretariáte OOFZ vo Svidníku.
3. Oznamuje, že II. trieda, dospelých sa začne 1. kolom 8. augusta 2010 s tým, že mužstvá budú mať tieto losovacie čísla: 1. Kružlová, 2. Duplín, 3. Staškovce, 4. Baňa, 5. V. Orlík, 6. Rovné, 7. Radoma, 8. Ladomirová, 9. Bukovce, 10. voľný žreb.
KR a D OOFZ:
1. Oznamuje, že Seminár R a DZ sa uskutoční 31. júla 2010 so začiatkom o 9.30 hod. na futbalovom štadióne v Breznici. R sú povinní priniesť si so sebou športovú výstroj a písacie potreby. Účasť na seminári je podmienku pre zaradenie na listinu R a DZ v súťažnom ročníku 2010/2011.
OOFZ Svidník

Imrich Makó | 14. 7. 2010 | Šport | Odkaz na článok | | 515x


Diskusia k článku

--> - Formulár na nový komentár

K článku nebol žiadny komentár.

Aby ste mohli článok komentovať, musíte byť prihlásený.
Rss článkov | Rss komentárov | Rss noviniek

© Bodie 2008 - Bežím na RS2 | Štatistika | Admin
Noviny VRANOVSKÉ SPEKTRUM - Týždenník obyvateľov okresu Vranov nad Topľou